Menu

Zosia z ulicy Kociej Wielkie zmiany (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788310127952 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Tyszka Agnieszka 
  • Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA 
  • Ilość stron 208 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Cześć! To znowu ja, Zosia z ulicy Kociej! Chciałabym zawołać radośnie tak jak dawniej, ale jakoś mi nie wychodzi Za mało we mnie entuzjazmu i z optymizmem także ostatnio słabo bywa. Jak zapewne pamiętacie, okazało się, że przybędzie nam po jednym Wierzbowskim i Sosnowskim. Ta elektryzująca informacja o dzidziusiach, mimo upływu kilku miesięcy, wcale nie traci swojej mocy. Wręcz przeciwnie! Wszystko kręci się wokół badań, ubranek, łóżeczek, wózków i tematyki porodowej... Ciotka Malina chodzi na zajęcia z jogi dla kobiet w ciąży, a jej siostra czyli moja mama na specjalne kursy oddychania w rytm muzyki tradycyjnej. Z tego, co wiem, bywa ona także dosyć szybka. Ciekawe, jak się wtedy oddycha? Może tak jak Rufus, pies Maliny, po dłuższym biegu? Na wszelki wypadek nie pytam...
Zosia z ulicy Kociej to przezabawna seria o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. W siódmej części pomiędzy innymi: WYKLUWANIE szopa pracza, KOLOSEUM, czyli obora za płotem, sydrom kuwety, ekoplastyka dla dzieci i młodzieży oraz CHAŁWA na wysokościach. Jednego możecie być pewni na Kociej 5 nikt się nigdy nie nudzi!


Autorzy: Agnieszka Tyszka
Data premiery: 2015-05-20
EAN: 9788310127952
Format: 14x19,2 cm
liczba stron: 208
ISBN: 9788310127952
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.