Menu

Zula i porwanie Kropka - Natasza Socha (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788310131355 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Socha Natasza 
  • Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA 
  • Ilość stron 192 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Cześć! Jestem Zula. Mam dziewięć lat i właśnie teraz odkryłam, że jestem czarodziejką! To prawdziwa moc! Mam tu pewną sprawę detektywistyczną do rozwiązania. Naszej nauczycielce, Arlecie Makaron, ukradziono ukochanego psa Kropka. Nasza superekipa – moi najlepsi kumple Kajtek i Maks, kocur Pazur i Filip, mój osobisty kameleon – zrobi wszystko, by go odnaleźć!
Rezolutna Zula przeprowadza się do domu z niebieskimi wieżyczkami, który zamieszkują jej dwie zwariowane ciotki – Mela i Hela. Magiczna atmosfera domu powoduje, że dziewczynka odkrywa w sobie czarodziejskie moce – potrafi wyczarować na zawołanie czekoladowy torcik, rozumie mowę zwierząt. Zula, zaskoczona swoimi możliwościami, momentalnie przekona się, że gdy zabraknie przyjaciół i rozwagi, magia może spowodować masę kłopotów.
Natasza Socha – dziennikarka i pisarka. Urodziła się z długą pępowiną owiniętą wokół szyi. Skutki tamtego wydarzenia są takie, że nie cierpi golfów ani bluzeczek z kołnierzykami, jej obawę budzą też apaszki i szaliki. W dzieciństwie chciała zostać chirurgiem. Ćwiczyła na dużej lali, której wstrzykiwała zupę pomidorową z prawdziwej strzykawki. Medycyna przegrała jednak z pragnieniem pisania. Poprzez kilkanaście lat pracowała jako dziennikarka, a kiedy miłość zagoniła ją na niemiecką wieś, zaczęła też pisać książki. Spod jej pióra wyszły m.in.: „Macocha", „Ketchup", „Zbuki", „Gotuj, karm i kochaj", „Maminsynek", „Awaria małżeńska", „Rosół z kury domowej", „Hormonia", „Dziecko last minute". Ma dwójkę dzieci, Olgę i Filipa. Filip użyczył swego imienia kameleonowi Zuli.
Agnieszka Antoniewicz – absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie oraz Akademii Sztuk spektakularnych w Katowicach. Dyplom z wyróżnieniem obroniła w Pracowni Ilustracji i Rysunku Użytkowego prof. Tomasza Jury. Po ukończeniu studiów rozpoczęła współpracę z dwutygodnikiem dla dzieci „Świerszczyk". W ilustracji wykorzystuje klasyczne techniki rysunkowe, a także programy graficzne. Uwielbia podróżować. W wolnych chwilach jeździ na rolkach.

ISBN: 9788310131355
Kod paskowy: 9788310131355
Autorzy: Socha Natasza
Kod wydawcy: 20409
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 192
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.0x19.3
Głębokość (mm): 15
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.