Menu

Zwierzaki podróżniczki Gosi. Polska doktor Dolittle (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788327114617 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Małgorzata Zdziechowska 
  • Wydawnictwo Papilon 
  • Ilość stron 176 
  • Rok wydania 2016 

Opis

"Ta książka, kochani, jest zaproszeniem do mojego świata. Świata pełnego niezwykłych stworzeń, które pozwoliły mi zblizyć się do siebie na przekór własnym zwyczajom i dzikiej naturze" - Małgorzata Zdziechowska, autorka
Polska dr Dolittle, zaklinaczka zwierząt - takie słowa można usłyszeć o autorce, która w tej unikatowej książce dzieli się z czytelnikami swoimi podróżami, spotkaniami z dziką przyrodą i niezwykłym darem, który posiada - rozumieniem zwierząt.
W książce oprócz pełnych pasji opowieści i fantastycznych fotografii czytelnicy znajdą niemało faktów i ciekawostek z życia dzikich zwierząt, odwiedzą niezwykłe miejsca i poznają zasady wolontariatu.
Zapraszamy do lektury!
MAŁGORZATA ZDZIECHOWSKA - dziennikarka, podróżniczka, blogerka. Kocha zwierzęta. Od kilku lat jest zaangażowana w ochronę zagrożonych gatunków zwierząt. Dwa razy w roku odbywa wolontariaty i pisze o tym bloga "Świat oczami Gośki". Jej teksty o podróżach i wolontariacie ukazały się mi.in. Na stronach "National Geographic", "Traveler", Onecie, biznes.pl. O jej pasji i podróżach rozpisują się m.in. "Daily Mail", China Daily", Onet, Cas. Gościła w wielu programach telewizyjnych, np. W japońskiej telewizji NHK, "Dzień korzystny TVN" czy "Pytaniu na śniadanie", oraz licznych audycjach radiowych.
Zwierzaki podróżniczki Gosi to książka, która choć wygląda jak dla dzieci, jest dla każdego miłośnika zwierząt. Jest w niej wszystko, czego tylko zapragniecie: i podróże, i przygody z niesamowitymi zwierzakami, i spore uczucie, jakim darzy je autorka, i wreszcie znaczna dawka wiedzy. No właśnie, wiedzy. Każdy, kto chciałby robić takie rzeczy jak Gosia, i pracować w tak cenionych ośrodkach dla dzikich zwierzaków, musi nie tylko je kochać, lecz też długo i wytrwale zdobywać o nich wiedzę. Ta książka szczególnie do tego namawia.
Adam Wajrak


Autorzy: Małgorzata Zdziechowska
EAN: 9788327114617
Format: 17x24,5x1,5 cm
liczba stron: 176
ISBN: 9788327114617
Klasa: 6+
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Papilon

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.