Menu

"Pani Doroto! Dziecko mi się popsuło!" – Dorota Superniania Zawadzka (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788395235405 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Dorota Zawadzka 
  • Wydawnictwo Altenberg 
  • Ilość stron 418 
  • Rok wydania 2018 

Opis

„Moje dziecko nie chce jeść", „Aniołek zmienił się w rozrabiakę", „Nie mogę oderwać go od Internetu". Dorota „Superniania" Zawadzka setki razy czytała wiadomości od rodziców początkujące się słowami: „Pani Doroto! Dziecko mi się popsuło!". Ale spokojnie, Twoje dziecko wcale się nie popsuło!

Superniania radzi jak z głową podejść do najważniejszych wyzwań w relacjach rodziców z dziećmi do 6. Roku życia. Proponuje pełne wsparcie w Twojej misji budowania perfekcyjnej, zżytej i kochającej się rodziny!

Ta książka odpowiada pomiędzy innymi na te pytania:

Co zrobić, gdy Twoje świetnie grzeczne dziecko nagle inicjuje posiadać swoje zdanie?

Jakie są najważniejsze obszary rozwoju dziecka w wieku do 6. Roku życia?

Dlaczego rodzic nie może być wzorem tylko od czasu do czasu?

Jak radzić sobie z wyzwaniami współczesności – erą komputerów i smartfonów?

Dlaczego chęć rodziców do rozwijania się i dokonywania zmian jest nadzieją na lepszy świat?

„Pani Doroto! Dziecko mi się popsuło!" to książka, którą powinien przeczytać każdy rodzic przed puszczeniem swojego dziecka do szkoły!

JAK WYCHOWAĆ genialnEGO CZŁOWIEKA?

Masz w domu skarb. Tym skarbem jest Twoje dziecko. Pamiętaj o tym zawsze! Dzieci są z nami tak naprawdę tylko na chwilę. Trzeba korzystnie wykorzystać ten okres. Wyjątkowo bym chciała, mój drogi dorosły, abyś tak jak ja uznał, iż czas ten jest bardzo cenny. Wierzę, że dzięki lekturze tej książki i wprowadzeniu w życie zawartych w niej rad i pomysłów będziesz mógł kiedyś powiedzieć: „Jesteśmy szczęśliwą rodziną, lubimy być ze sobą, rozumiemy się i jesteśmy dla siebie ważni". Starałam się – oprócz zawarcia potężnych wskazówek i metod wychowawczych – pokazać Ci, iż najważniejsze w Twoim rodzicielskim zadaniu jest wychowanie takiego człowieka, jakim on sam chciałby być.

RODZICU, UFAJ swej INTUICJI

Jesteś wspaniałym rodzicem. Ufaj swojej intuicji. Jeśli potrzebujesz porady lub wskazania właściwego kierunku, ta książka będzie prawidłowym drogowskazem. W przystępny i progresywny sposób przekonasz się, co robić, gdy dziecko w opinii rodzica jest niegrzeczne, nagle zachowuje się w sposób niespodziany, bije rodzica lub rodzeństwo, rzuca przedmiotami czy pluje. Dowiesz się, jak pomóc dziecku, które ma kłopoty z zasypianiem, które nie chce próbować nowych potraw. Udzielisz wsparcia maluchowi, o którym dorośli mówią, że z jakiegoś powodu jest nie takie, jakie „powinno być", bo interesuje się czy bawi inaczej niż rówieśnicy.

MISJA – WYCHOWANIE

W książce odszukasz jasno sformułowane poglądy na misję wychowywania dziecka. Dzięki temu będziesz w stanie zmierzyć się z odwiecznymi trudnościami, z którymi zmagają się rodzice. Ale także stawisz czoła współczesnym wymaganiom, takim jak ślęczenie przed ekranami telefonów i komputerów. Przejmiesz kontrolę nad elektronicznymi zabawkami, zanim one przejmą kontrolę nad Twoim dzieckiem. Chce pomóc Ci w przygotowaniu Twojego dziecka do samodzielnego i dorosłego życia. Książka, którą teraz trzymasz, będzie Twoim przewodnikiem. Dasz radę!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.