Moje konto  ▾

Biblia Tysiąclecia. Pismo Święte. Starego i Nowego Testamentu [opr. broszurowa]

ISBN 9788370146894Autor praca zbiorowaRok wydania 2012Oprawa broszurowaWydawnictwo PallottinumIlość stron 1472 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

9 ofert z 9 sklepów internetowych

Informacje o produkcie

ISBN9788370146894
Autorpraca zbiorowa
Rok wydania2012
Oprawabroszurowa
WydawnictwoPallottinum
Ilość stron1472

W Trzecim Tysiącleciu Chrześcijaństwa Wydawnictwo Pallottinum zaprasza do sięgnięcia po kolejne wydanie Biblii Tysiąclecia. Jak napisał Ojciec Święty Jan Paweł II: "W ten sposób jeszcze większa rzesza ludzi będzie miała dostęp do Słowa Bożego, które jest mocą Bożą ku zbawieniu dla każdego wierzącego" (Rz 1,16).

Papież i Biskupi zawsze zachęcali do ściślejszego kontaktu ze Słowem Bożym, warto więc skorzystać z tej wyjątkowej propozycji. Pójdźmy za papieskim wezwaniem: "Uczmy się korzystać z Pisma Świętego jako źródła Prawdy objawionej.

Ono ułatwi nam wniknąć w głębię odkupienia i otworzyć się na tajemnicę Chrystusa. Słowo Boże niech kształtuje nasze życie i nasze postępowanie, abyśmy jak Apostołowie stali się głosicielami i świadkami Dobrej Nowiny aż po krańce ziemi" (por. z 1,8).

Biblia stanowi konstytutywną i egzystencjalną podstawę misyjnego posłannictwa Kościoła od początku jego istnienia. Główne zastosowanie znajduje w liturgii, katechezie i wszelkiego rodzaju ewangelizacji.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.