Menu

Znak Boga żywego. Objawienia i orędzia Matki Bożej z Marienfried (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378646389 
  • Oprawa miękka 
  • Wydawnictwo AA 
  • Ilość stron 128 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Gwiazda Otchłani będzie coraz bardziej okrutna w swojej złości i dokonywała coraz większych zniszczeń… Szatan będzie miał tak wielką moc, iż wszyscy ci, którzy nie będą korzystnie zabezpieczeni przy mnie, pozwolą się oszukiwać, ponieważ diabeł do tego stopnia jest uzdolniony do zaślepiania ludzi, że także najlepsi dadzą się zwieść. (fragmenty orędzia Maryi z Marienfried)

25 kwietnia, 25 maja i 25 czerwca 1946 roku Maryja ukazała się w niemieckiej miejscowości Marienfried 22-letniej Barbarze Reuss, przekazując jej orędzie o niezwykłej duchowej głębi. Główna część tego orędzia odnosi się do końca czasów: mówi o „dniach krwi", które nadejdą, a także o diable, który prześladuje wierzących, pokazuje Bestię działającą z całkowitą nienawiści furią przeciwko Maryi, a także ogłasza zwycięstwo Chrystusa Króla u końca czasów. O tych niezwykłych wydarzeniach i przestrogach Maryi opowiada ta pasjonująca książka.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.