Moje konto
  • Arkusz obserwacji dziecka 5-letniego [opr. broszurowa] Arkusz obserwacji dziecka 5-letniego [opr. broszurowa]

Arkusz obserwacji dziecka 5-letniego [opr. broszurowa]

3 oferty z 3 sklepów

ISBN 9788378441717 Autor Maria Sztrantowicz Rok wydania 2012 Oprawa broszurowa Wydawnictwo Olesiejuk Ilość stron 132 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Arkusz obserwacji dziecka 5-letniego

Diagnostyka edukacyjna obejmuje arkusze obserwacji dziecka trzy- cztero- pięcio- i sześcioletniego.Karta obserwacji opracowana jest zgodnie z możliwościami rozwojowymi dziecka i oparta jest na kartach zawartych w pakiecie dziecka.

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Arkusz obserwacji dziecka 5-letniego / wysyłka w 24h od 3,99

… edukacyjna obejmuje arkusze obserwacji dziecka trzy- ,cztero- , pięcio- i sześcioletniego.Karta obserwacji opracowana jest zgodnie z możliwościami rozwojowymi dziecka i oparta jest na kartach zawartych w pakiecie dziecka. - Nauczyciel otrzymuje materiał, który może wykorzystać do planowania pracy - Materiał zawarty w opracowaniu nauczycielskim zawiera tabele podsumowujące wyniki całej grupy. - Dokumentowanie …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Arkusz obserwacji dziecka 5-letniego - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką

… tabele podsumowujące wyniki całej grupy. - Dokumentowanie pracy i diagnozowanie to zadania, które są podstawą ewaluacji wewnętrznej i zewnętrznej. - Materiał na bazie którego nauczyciel opracuje program korygowania i wspierania rozwoju dziecka. - Przeprowadzenie diagnozy na bazie kart pracy, to materiał wykorzystywany do dokumentowania obserwacji pedagogicznych ( zadanie zapisane w zalecanych warunkach …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ISBN9788378441717
AutorMaria Sztrantowicz
Rok wydania2012
Oprawabroszurowa
WydawnictwoOlesiejuk
Ilość stron132

Diagnostyka edukacyjna obejmuje arkusze obserwacji dziecka trzy- ,cztero- , pięcio- i sześcioletniego.Karta obserwacji opracowana jest zgodnie z możliwościami rozwojowymi dziecka i oparta jest na kartach zawartych w pakiecie dziecka.

- Nauczyciel otrzymuje materiał, który może wykorzystać do planowania pracy - Materiał zawarty w opracowaniu nauczycielskim zawiera tabele podsumowujące wyniki całej grupy. - Dokumentowanie pracy i diagnozowanie to zadania, które są podstawą ewaluacji wewnętrznej i zewnętrznej.

- Materiał na bazie którego nauczyciel opracuje program korygowania i wspierania rozwoju dziecka. - Przeprowadzenie diagnozy na bazie kart pracy, to materiał wykorzystywany do dokumentowania obserwacji pedagogicznych ( zadanie zapisane w zalecanych warunkach i sposobie realizacji w podstawie programowej wychowania przedszkolnego).

- Karty pracy dziecka to obiektywny materiał. - Zawiera arkusz obserwacji dziecka dla rodziców Diagnoza przeprowadzona jest w sposób rzetelny i obiektywny.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też