Manu

Biała Magia (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788363046040 
  • Autor Lucy Cavendish 
  • Rok wydania 2012 
  • Oprawa broszurowa 
  • Wydawnictwo PG Editors 
  • Ilość stron 355 

Opis

Inspirujący przewodnik zaczarowanego życia... "Biała Magia" jest sztuką uzdrawiania miłością i światłem...To znacznie więcej niż książka. To magiczny portal, przez który transformacyjna uzdrawiająca energia wszystkich wymiarów może rozpocząć pracę z tobą, pozwalając ci doświadczać cudów, boskiego światła i głębokiej zmiany.

Na tych stronach Lucy Cavendish ujawnia tajemnice Białych Magów z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości oraz uczy cię swoich własnych metod pracy z Białą Magią przeznaczonych, by przenieść twego ducha, ciało i życie uczuciowe do wyższego miejsca.

Ukazując w fascynujący sposób swą własną ścieżkę i życie, Lucy czyni z Białej Magii zarówno instrukcję magii, jak i inspirujący przewodnik po życiu zaczarowanym życiem.Zapraszamy cię w najcudowniejszą magiczną podróż, jaka jest możliwa – podróż do twojego własnego wewnętrznego magicznego ja.Na stronach Białej Magii odkryjesz narzędzia pomagające uzdrowić twoje życie, stworzyć głębsze związki z bliskimi i pracować z naturą oraz cieszyć się wielkim, głębokim i trwałym szczęściem.

Łącząc się z twoim wewnętrznym magicznym ja możesz stworzyć życie pełne radości, piękna, śmiechu i uzdrowienia – twoje wrodzone prawo.Biała Magia odzyskała starożytne wiadomości i nauki Białych Magów Avalonu, Atlantydy oraz przyszłości i ujawnia wiele ezoterycznych sekretów, błogosławieństw, a także rytuałów dla zwiększenia mocy i dla przemiany.Wybierz się w podróż do królestwa Białej Magii i dowiedz się, jak: Odkryć i pracować z twoim magicznym imieniem; w pełni wykorzystywać mediumiczne zdolności; leczyć romanse, zdrowie, związki i rodzinę; energetycznie połączyć się z Boginią, która z tobą pracuje; poznać przeszłe życia i ich obecne znaczenie dla ciebie; dawać kojące odczyty Wyroczni Tarota i Kart Magicznych Zaklęć; stworzyć wróżkowy portal; połączyć się ze smokiem przewodnikiem; odnaleźć równowagę z Chironem, cudownym uzdrowicielem; zmienić energię używając magicznych ceremonii, a także siedmiodniowy przewodnik po Tygodniu Białej Magii – tygodniu, który na zawsze zmieni twoje życie.

autor: Lucy Cavendish jest naturalną białą czarownicą, która pracuje z elementalami i niebiańskimi królestwami. Dosłownie każdego dnia zajmuje się magią, przyjmując to jako credo osobistego szczęścia i spełnienia oraz jako system wierzeń, według którego postrzegamy siebie jako część natury, co z kolei daje nam wszystkim motywację i szacunek oraz pozwala świętować i czerpać przyjemność z naszego wyjątkowego doświadczenia tutaj na Planecie Ziemi.

Lucy jest autorką Wild Wisdom of the Faery Oracle, The Oracle of Dragonfae, The Oracle Tarot, Magical Spell Cards i Biała Magia. Jej twórczość jest doceniana i polecana przez tak różnorodne postaci jak Deepak Chopra, Louis L.Hay i Fiona Horne.W 1992 roku Lucy Cavendish stworzyła magazyn Witchcraft, pierwszy tego rodzaju magazyn na świecie.

Publikuje w takich magazynach jakSpellcraft Magazine, Spheres oraz wystąpiła w antologiach takich jak Disinformation’s Pop Goes the Witch.Regularnie pojawia się w mediach należących do głównego nurtu jak i alternatywnych, wyjaśniając czym są Czary oraz demonstrując magię i potęgę intuicji.

Jest klasyczną wiedźmą książkową, uwielbia czytanie i pisanie, słuchanie i wykonywanie muzyki, łączenie się z dziką naturą oraz tworzenie zaczarowanych doświadczeń warsztatowych. Jest członkiem założycielem Godddes Association (Stowarzyszenia Bogiń) w Australii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie