Moje konto
  • Biblia dla początkujących [opr. twarda] Biblia dla początkujących [opr. twarda]

Biblia dla początkujących [opr. twarda]

3 oferty z 3 sklepów

ISBN 9788374222105 Autor Marek Klimowicz Rok wydania 2008 Oprawa twarda Wydawnictwo Wydawnictwo św. Stanisława BM Ilość stron 512 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Biblia dla początkujących - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką

Najpopularniejsza Biblia dla dzieci naszych czasów!- ponad 90 najciekawszych opowieści, które wprowadzą dziecko w świat historii i postaci z Biblii- 500 wspaniałych ilustracji, które z pewnością spodobają się dzieciom, np. Noe pomagający słoniowi wdrapać się do arki czy Jonasz modlący się we wnętrzu ryby - słowniczek wyjaśniający trudne pojęcia.

Dostępny od ręki  ✓

Księgarnia Profit24

★★★★★
7436 opinii

Biblia dla początkujących / przesyłka od 3,99 wysyłka w 24h

Biblia dla początkujących / przesyłka od 3,99 wysyłka w 24h

Najpopularniejsza Biblia dla dzieci naszych czasów! - ponad 90 najciekawszych opowieści, które wprowadzą dziecko w świat historii i postaci z Biblii - 500 wspaniałych ilustracji, które z pewnością spodobają się dzieciom, np. Noe pomagający słoniowi wdrapać się do arki czy Jonasz modlący się we wnętrzu ryby - słowniczek wyjaśniający trudne pojęcia.

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Biblia dla początkujących - Praca zbiorowa - Zaufało nam kilkaset tysięcy klientów, wybierz profesjonalny sklep

Najpopularniejsza Biblia dla dzieci naszych czasów! * ponad 90 najciekawszych opowieści, które wprowadzą dziecko w świat historii i postaci biblijnych, * 500 wspaniałych ilustracji, które z pewnością spodobają się dzieciom.

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ISBN9788374222105
AutorMarek Klimowicz
Rok wydania2008
Oprawatwarda
WydawnictwoWydawnictwo św. Stanisława BM
Ilość stron512

Najpopularniejsza Biblia dla dzieci naszych czasów! Zawiera ponad 90 najciekawszych opowieści, które wprowadzą dziecko w świat historii i postaci z Biblii, 500 wspaniałych ilustracji, które z pewnością spodobają się dzieciom, np.

Noe pomagający słoniowi wdrapać się do arki czy Jonasz modlący się we wnętrzu ryby a także słowniczek wyjaśniający trudne pojęcia.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też