Moje konto  ▾

Biblia rozstania [opr. miękka]

ISBN 9788375108682Autor Sussman Rachel. A.Rok wydania 2012Oprawa miękkaWydawnictwo RebisIlość stron 344 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

8 ofert z 8 sklepów internetowych

Informacje o produkcie

ISBN9788375108682
AutorSussman Rachel. A.
Rok wydania2012
Oprawamiękka
WydawnictwoRebis
Ilość stron344

Jak odzyskać równowagę emocjonalną i odbudować satysfakcjonujące życie po rozstaniu. Jak odzyskać równowagę emocjonalną i odbudować satysfakcjonujące życie po rozstaniu.

Zerwanie lub rozwód przytrafia się wielu parom, a zakończeniu poważnego związku często towarzyszy ogromne cierpienie. Terapeutka Rachel Sussman odsłania tajniki postępowania, które pomaga na nowo zapanować nad własnym życiem.

Na podstawie sesji terapeutycznych z kobietami cierpiącymi po zerwaniu lub rozwodzie opracowała prosty, lecz skuteczny program powrotu do normalności, który obejmuje: - zdrowienie: przejście fazy rozpaczy i zbudowanie systemu wsparcia, - zrozumienie: ustalenie i zaakceptowanie prawdziwych przyczyn rozstania, - transformację: stawanie się silną i przekonaną o własnych możliwościach osobą.

Autorka, przytaczając prawdziwe historie różnych kobiet, inspiruje i udowadnia, że rozstanie to nie koniec świata i może nawet stać się bodźcem do stworzenia zupełnie nowego, interesującego życia.

Rachel A. Sussman jest psychoterapeutką, pisarką i wykładowcą, specjalizuje się w doradztwie dla par. Poprzez własną praktykę, Sussman Counseling, pomaga parom i klientom indywidualnym przezwyciężać problemy w związkach.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.