Moje konto  ▾

Bractwo Czarnego Sztyletu. Tom 11. Sidła namiętności [opr. miękka]

ISBN 9788371839252Autor J.R. WardRok wydania 2012Oprawa miękkaWydawnictwo Videograf IIIlość stron 528 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

6 ofert z 6 sklepów internetowych

Informacje o produkcie

ISBN9788371839252
AutorJ.R. Ward
Rok wydania2012
Oprawamiękka
WydawnictwoVideograf II
Ilość stron528

Jedenasty tom kultowego cyklu powieściowego "Bractwo Czarnego Sztyletu" - J.R. Ward, amerykańskiej pisarki, która od paru lat gości na czołowych miejscach amerykańskich i europejskich list bestsellerów. Autorka jest zdobywczynią nagród literackich - RT Reviewers` Choice Award for Best Vampire Romance i RITA Award for Best Paranormal Romance - a prawa do jej powieści kupiło 17 krajów.
"Sidła namiętności" - to trzymająca w napięciu powieść grozy z fascynującym wątkiem miłosnym w tle. To barwna opowieść o bezlitosnej walce tajnego bractwa wampirów z ich odwiecznymi prześladowcami, rozgrywającej się w realiach współczesnej Ameryki.
W siedzibie bractwa pojawiła się bliźniacza siostra Vrhednego, o której istnieniu dotąd nie wiedział. Przez setki lat uwięziona po Drugiej Stronie, gdzie pokornie wypełniała obowiązki Wybranki, Panikha postanowiła w końcu zerwać z przeznaczeniem i wyruszyć na Tę Stronę. W trakcie ucieczki doznała silnej kontuzji i częściowo sparaliżowana trafiła pod opiekę chirurga Manuela Manello, który jest gotów zrobić wszystko, by jej pomóc. Zauroczony młodą pacjentką lekarz stopniowo wchodzi w jej niebezpieczny, tajemniczy świat. Mimo że nigdy nie wierzył w istnienie zjawisk pozazmysłowych, a zwłaszcza w wampiry - czuje, że ta silna kobieta coraz bardziej go uwodzi i niebawem zawładnie jego ciałem i duszą. Gdy tych dwoje zaczyna czuć do siebie coś więcej niż erotyczny pociąg, znak sprzed wieków dogania Panikhę, narażając kochanków na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.