Moje konto
  • Cykle życia - Gladys Lobos Cykle życia - Gladys Lobos

Cykle życia - Gladys Lobos

1 oferta z 1 sklepu

ISBN 8386757604 Ilość stron 110 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ISBN8386757604
Ilość stron110

Gladys Lobos Cykle życia
KOS Katowice
okładka miękka
110 stron

Książka ta jest dedykowana tym, którzy wierzą, że sposoby osiągnięcia doskonałości duchowej i materialnej są w nich samych, chcą je odkryć i osiągnąć w ten sposób łączność duchową ze swoim Stwórcą i pełnią człowieczeństwa.

Już dawne praktyki astrologów odsłoniły nasze powiązania z gwiazdami. Mapa naszego życia zawsze znajdowała się na dłoni. Liczby, które nabywamy wraz z imieniem i momentem narodzin, określają nasze działania: jednakże nie wiemy w jaki sposób oddziaływają ani jak wpływają na życie ludzkie.
Pitagoras, wielki filozof i matematyk grecki z VI w.p.n.e. , uważany za twórcę numerologii zachodniej, stwierdził że "Natura geometryzuje". Zaobserwował, że w samej konfiguracji wszechświata dostrzec można porządek matematyczny obejmujący wszystko. Utrzymywał także, że liczby są u podstaw wszystkiego co istnieje, albowiem praktycznie wszystkie dziedziny wiedzy oparte są na zasadach numerycznych, a numerologia jest badaniem sposobu w jaki wysyłana przez nie siła wpływa na charakter i życie człowieka.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też