Moje konto
  • EKG jasno i zrozumiale [opr. miękka] EKG jasno i zrozumiale [opr. miękka]

EKG jasno i zrozumiale [opr. miękka]

0 ofert z 0 sklepów

ISBN 9788375220582 Autor Andrew Houghton, David Gray Rok wydania 2010 Oprawa miękka Wydawnictwo Alfa Medica Press Ilość stron 287 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Alfa Medica Press

Popularne produkty z kategorii Zdrowie, medycyna, uroda innych firm

Informacje o produkcie

ISBN9788375220582
AutorAndrew Houghton, David Gray
Rok wydania2010
Oprawamiękka
WydawnictwoAlfa Medica Press
Ilość stron287
Kolejne, już III wydanie polskie, cieszącej się bardzo dużą popularnością książki, które zawiera cały szereg uzupełnień i aktualizacji z ostatniego wydania angielskiego, takich jak: nowe nazewnictwo zespołów niedokrwiennych, czy też zupełnie nowe fragmenty, np. poświęcone hipotermii, zespołowi długiego QT czy zespołowi Brugadów.
Podręcznik został napisany wyjątkowo zrozumiałym językiem, a autorzy wykazali się umiejętnością bardzo prostego spojrzenia na poszczególne składowe EKG oraz w jasny i logiczny sposób przedstawili nieprawidłowości rejestrowane w różnych stanach patologii.
Wszystko to powoduje, że książka ma ugruntowaną pozycję na rynku wydawniczym i stanowi podstawową publikację dotyczącą interpretacji zapisu ekg.

Polecamy także książkę „EKG - Przypadki do samodzielnej interpretacji", która stanowi uzupełnienie do podręcznika „EKG – jasno i zrozumiale" i została napisana przez ten sam zespół Autorów.
Konstrukcja książki jest bardzo przejrzysta: opis każdego z 70 przypadków rozpoczyna się prezentacją zapisu EKG, następnie ujawniamy dane umiejscawiające ten zapis w konkretnej sytuacji klinicznej, na końcu zaś znajduje się zestaw pytań. Na następnej stronie Czytelnik znajdzie odpowiedzi na zadane pytania oraz szczegółową analizę zapisu EKG, ponadto zamieszczono komentarz do elektrokardiogramu i opisywanej sytuacji klinicznej oraz proponowane piśmiennictwo dotyczące danego zagadnienia. Przypadki są uszeregowane według wzrastającego stopnia trudności; jesteśmy pewni, że niezależnie od posiadanego doświadczenia w interpretacji EKG, Czytelnik znajdzie sytuacje stanowiące dla niego ambitne wyzwanie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też