Menu

Flirt w sieci Przewodnik dla czatujących na miłość (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324623037 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Elisar Shimrit 
  • Wydawnictwo helion 
  • Ilość stron 220 
  • Rok wydania 2007 

Opis

Czatuj na Amora! powiększ krąg przyjaciół i znajomych Spotkaj ludzi o podobnych zainteresowaniach Flirtuj i zakochaj się Wybierz partnerów seksualnych Znajdź żonę albo męża Unikaj pułapek czyhających w sieci E-mocje w cyberprzestrzeni Czy ktoś wie, jak przeprowadzić udaną konfigurację partnera? ale właściwie po co miałbyś to robić? Można przecież znaleźć osobę, która będzie spełniała wszystkie Twoje kryteria -- pod względem wieku, stanu cywilnego, wykształcenia, hobby, wyglądu.

Dzięki Internetowi nie tylko momentalnie kupisz rower, zapłacisz za czynsz i pozdrowisz ciocię z Wiednia. Ta elektroniczna pajęczyna daje Ci także opcję wyszukania... Miłości. Na całym świecie miliony ludzi poznają swoją drugą połówkę, nie ruszając się z domu.

To znakomite wyjście dla osób nieśmiałych, zabieganych albo po prostu chcących spotkać kogoś, kogo nie udałoby się znaleźć w bardziej tradycyjny sposób. Pamiętając o kilku podstawowych zasadach, także i Ty możesz użyć domowy komputer do poszukiwania romantycznych uniesień, ciekawych osobowości, namiętnego seksu albo zabawnego flirtu.

Nie nakładaj makijażu, odwieś do szafy krawat -- aby odkryć magię portali randkowych, musisz się tylko zalogować! przejrzyj, czy masz wiadomość: Znajdź właściwy serwis randkowy. Stwórz zagadkowy profil.

Inicjuj i podtrzymuj wirtualne rozmowy. Pogłębiaj znajomość z wybraną osobą. Zachowuj bezpieczeństwo podczas flirtów przez Internet oraz poza nim. Poznaj inne narzędzia komunikacji wirtualnej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.