Moje konto

Handlowanie to gra (wyd. 3) [opr. twarda]

2 oferty z 2 sklepów

  • cena od 42,30
  • cena do 47,90
  • oszczędzasz do 6 zł

ISBN 8373612653 Autor Wojciech Haman Rok wydania 2004 Oprawa twarda Wydawnictwo One Press, Helion Ilość stron 264 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ISBN8373612653
AutorWojciech Haman
Rok wydania2004
Oprawatwarda
WydawnictwoOne Press, Helion
Ilość stron264

Książka ta została napisana dla tych, którzy poszukują większej satysfakcji w roli handlowca, szanują swój zawód i chcą być profesjonalistami. Jest to praktyczny poradnik dla wszystkich, którzy obsługują klienta i sprzedają produkty swojej firmy.

Specyfiką tej książki jest to, że dotyczy polskiego rynku, polskich klientów i polskich handlowców. Autorzy, korzystając z dziesięcioletniego doświadczenia w szkoleniu pracowników firm handlowych, opisują konkretne narzędzia:

  • zjednywanie klienta i rozpoznawania jego potrzeb,
  • radzenia sobie z grami kupieckimi,
  • budowania profesjonalnej podstawy handlowej.

Handlowanie to sztuka zadowolenia klienta bez ulegania jego wygórowanym żądaniom. Do każdego klienta prowadzi jakaś droga, tylko nie zawsze handlowcy mają odwagę na nią wkroczyć.

Na płycie VCD znajduje się film "Debiuty handlowe", który pozwoli Ci uniknąć wielu błędów w pierwszym etapie negocjacji handlowych. W tej fazie celem kupujących jest osłabienie sprzedającego, ustawienie rozmowy na jak najlepszych warunkach dla siebie. Ten film podpowiada, jak nie wpaść w żadną z zastawionych przez kupującego pułapek.

Ukazane są typowe zachowania klientów, jak również sposoby skutecznego radzenia sobie z nimi. Cennym uzupełnieniem materiału jest zaprezentowanie sposobów rozpoznawania podświadomych motywów klienta i jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce.

Sprawdź też

Zapisz się
do Newslettera
Codziennie dziesiątki promocji w Twojej skrzynce