Moje konto  ▾

Hodowla kóz - Helmut Kuhnemann [opr. miękka]

ISBN 9788372437549Autor Helmut, KuhnemannRok wydania 2009Oprawa miękkaWydawnictwo RMIlość stron 96 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

7 ofert z 7 sklepów internetowych

Informacje o produkcie

ISBN9788372437549
AutorHelmut, Kuhnemann
Rok wydania2009
Oprawamiękka
WydawnictwoRM
Ilość stron96


Hodowla Kóz. Rasy, Zdrowie, Opieka HELMUT KUHNEMANN Hodowla Kóz To Przede Wszystkim Korzyści Płynące Z Hodowli Tych Zwierząt Użytkowych, A Opieka Nad Nimi Pomaga Też W Pokonywaniu Stresu Spowodowanego Pracą I Problemami Dnia Codziennego.

W Tej Książce Zawarto Informacje O Rasach Kóz Najlepszych Do Hodowli. Przedstawiono Opis Ras, Cechy I Potrzeby M.in.: Kozy Anglonubijskiej, Angorskiej, Barwnej Niemieckiej Kozy Szlachetnej, Barwnej Kozy Holenderskiej, Kaszmirowej, Saaneńskiej, Z Lasu Turyńskiego, Toggenburskiej, Czarnoszyjej Z Wallis, Białej Niemieckiej Kozy Szlachetnej, Zachodnioafrykańskiej Kozy Karłowatej.

Ponadto W Książce Znalazły Się Niezbędne Informacje Na Temat: Sposobu Hodowli: W Koziarni I Na Powietrzu; Prawidłowego żywienia: Co I W Jakich Ilościach Jedzą Kozy; Ich Potomstwa: Krycia, Porodu I Wychowu; Opieki Zdrowotnej: Zapobiegania Chorobom, Rozpoznawania Ich I Leczenia; Oraz Uzyskiwanych Produktów: Mleka, Mięsa, Wełny I Skór.

Ksiązka Jest Adresowana Do Wszystkich, Którzy Zamierzają Hodować Kozy W Celach Użytkowych, Ale Także I Do Tych, Którym Sprawia Przyjemność Kontakt Z Tymi Zwierzętami Oraz życie Blisko Natury.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.