Moje konto  ▾

Informatyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla nauczycieli informatyki w gimnazjum. Edycja Mac OS 10.5 [opr. miękka]

ISBN 9788324618606Autor Jolanta PańczykRok wydania 2010Oprawa miękkaWydawnictwo HelionIlość stron 128 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Helion  ▾ poprzednienastępne

Popularne produkty z kategorii Podręczniki innych firm  ▾ poprzednienastępne

Informacje o produkcie

ISBN9788324618606
AutorJolanta Pańczyk
Rok wydania2010
Oprawamiękka
WydawnictwoHelion
Ilość stron128

"Informatyka Europejczyka" to doskonały i kompletny zestaw edukacyjny przygotowany przez dysponującego ogromnym doświadczeniem lidera na rynku książek informatycznych - wydawnictwo Helion.

Podręczniki oraz inne pomoce naukowe należące do tej serii zostały opracowane w taki sposób, aby ich użytkownicy mogli nie tylko poszerzać swoją wiedzę, ale też szybko i skutecznie utrwalać nowe wiadomości.

Proponowane przez nas rozwiązania są szczególnie ważne właśnie dziś, gdy znajomość informatyki stała się kluczowa - bez niej nie sposób nadążyć za tempem rozwoju dowolnej dziedziny wiedzy i zrozumieć fundamentalnych zmian zachodzących na całym świecie.

"Informatyka Europejczyka. Poradnik metodyczny dla nauczycieli informatyki w gimnazjum. Edycja Mac OS 10.5" to znakomite uzupełnienie zestawu edukacyjnego dla gimnazjalistów, używających podczas zajęć komputerów typu Macintosh. Książka ma za zadanie służyć pomocą wszystkim nauczycielom informatyki, podsuwając im wypróbowane sposoby na interesujące wprowadzanie treści programowych i wzbudzanie pasji wśród uczniów, tak aby jak najlepiej przygotować ich do aktywnego i odpowiedzialnego życia w społeczeństwie informacyjnym.

Zawarte w tym poradniku rozwiązania metodyczne, przykładowe projekty i wskazówki, a także zestawy ćwiczeń (dostępne za pośrednictwem strony http://edukacja.helion.pl) ułatwią osobom prowadzącym zajęcia przygotowanie się do konkretnych lekcji, pomogą ustalić szczegółowy plan nauczania i zaplanować czas realizacji materiału w zależności od liczby godzin przewidzianych na naukę informatyki w każdej szkole. Nauczyciel znajdzie tu także obiektywne kryteria oceniania osiągnięć ucznia.

"Informatyka Europejczyka" to:

  • gruntowne poznanie podstaw obsługi komputera i najczęściej używanych programów;
  • atrakcyjnie przekazywana wiedza, niezbędna do zrozumienia współczesnego świata;
  • kreatywne wykorzystanie dostępnych możliwości i proponowanie własnych rozwiązań.
"Podręczniki szyte na miarę - informatyka w najlepszym wydaniu"

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.