Menu

Inwestycje (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788301149574 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Krzysztof Jajuga|Teresa Jajuga 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe Pwn 
  • Ilość stron 416 
  • Rok wydania 2018 

Opis

powiększona i uaktualniona wersja podręcznika Inwestycje. Instrumenty finansowe, ryzyko finansowe, inżynieria finansowa, którego pierwsze wydanie ukazało się w PWN w 1996 roku. Obecne wydanie znamionuje się zmienionym układem, ma 3 nowe rozdziały i w stosunku do poprzedniego zostało w całości uaktualnione. Znalazły się tam rozważania na temat: rynku finansowego i instytucji finansowych; inwestycji przedsiębiorstw; inwestycji w nieruchomości; inwestycji osób jednostkowych. Oprócz tych zmian dodane pozostały zadania dla studentów, wskazówki bibliograficzne, a także indeks.
Najważniejsze mocne strony książki to: kompleksowe potraktowanie problematyki inwestycji; wyjątkowo przychylny i rzetelny przekaz danych; najnowsze narzędzia analizy; zgodność ze światowymi standardami edukacyjnymi.
Podręcznik {pomocn|przydatn)y do nauczania przedmiotów z dziedziny finansów, inwestycji, rynków i instrumentów finansowych.

Książka przeznaczona dla studentów kierunków ekonomicznych wszystkich typów uczelni, a także dla doradców inwestycyjnych, analityków finansowych, specjalistów w zakresie rynku nieruchomości, zarządzających portfelami inwestycji i pozostałych pracowników instytucji finansowych.

Podtytuł: Instrumenty finansowe, aktywa niefinansowe, ryzyko finansowe, inżynieria finansowa
Seria cyklu: INWESTYCJE
ISBN: 9788301149574
Kod paskowy: 9788301149574
Autorzy: Jajuga Krzysztof, Jajuga Teresa
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 20411
Miejscowość: Warszawa
Liczba stron: 416
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 17.0x24.0cm
Głębokość (mm): 20
Waga: 0.62
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.