Moje konto
  • JAK ŻYĆ DŁUGO I ZDROWO [opr. miękka] JAK ŻYĆ DŁUGO I ZDROWO [opr. miękka]
  • JAK ŻYĆ DŁUGO I ZDROWO [opr. miękka] JAK ŻYĆ DŁUGO I ZDROWO [opr. miękka]

JAK ŻYĆ DŁUGO I ZDROWO [opr. miękka]

0 ofert z 0 sklepów

ISBN 9788391137901Autor Michał TombakRok wydania 2001Oprawa miękkaWydawnictwo GalaktykaIlość stron 227Autor Michał TombakRok wydania 2001Oprawa miękka WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Hobby i poradniki innych firm

Informacje o produkcie

ISBN9788391137901
AutorMichał Tombak
Rok wydania2001
Oprawamiękka
WydawnictwoGalaktyka
Ilość stron227
AutorMichał Tombak
Rok wydania2001
Oprawamiękka

O sposobach na długie i zdrowe życie napisano ostatnio bardzo wiele. Mnożone są diety cud, zachwalane niezwykłe preparaty, natrętnie reklamowane sposoby odchudzania i odmładzania. Wszystkich się w ten sposób łudzi, że zdrowie może być efektem zadziałania jakiegoś cudownego środka.

Tymczasem na nasze zdrowie, tak jak na trapiące nas choroby pracujemy latami. Pełnia zdrowia to nie cudowne środki uzdrawiające, odmładzające lub odchudzające ale życie w rytmie natury.Ta właśnie filozofia jest motywem przewodnim niniejszej książki.

Zawiera niezwykłe, nigdzie jeszcze nie publikowane recepty, które nie tylko pozwalają utrzymać pełnię zdrowia, ale dają też szansę na pozbycie się wielu trapiących nas dolegliwości.Autor książki Jak żyć długo i zdrowo - Michał Tombak stworzył całościowy system dbania o własne zdrowie.

Nie ma tutaj diety cud, są tylko cudownie proste przepisy na jego pielęgnowanie i ratowanie. Nie znajdziecie też tutaj Państwo rygorystycznych przepisów liczenia kalorii, są proste i oczywiste, zgodne z naturą zasady odżywiania.Autor wyraźnie zaznacza, że zdrowie to nie tylko jedzenie, jak chce wielu twórców diet-cud.

Zdrowie to przede wszystkim ścisły związek tego co jemy, z tym jak oddychamy, jak dbamy o nasze ciało i psychikę. Ten kto nie rozumie tego prawa nie jest na prawdę w stanie nikogo uleczyć.Niezwykłe, często szokujące, choć jednocześnie niebywale skuteczne są przepisy Michała Tombaka na oczyszczanie organizmu.

Nie znajdziecie ich Państwo nigdzie indziej. Oparte są na tysiącletnich tradycjach naturalnej medycyny Wschodu i Zachodu. Są elementem pomijanym przez nowoczesną medycynę.Najciekawszy wniosek z książki Jak żyć długo i zdrowo zawiera się w znanej myśli: zdrowie jest w naszych rękach.

Co więcej książka autora umożliwia samodzielne, nieinwazyjne leczenie w domu z wykorzystaniem naturalnych, łatwo dostępnych składników, bez tak charakterystycznego dzisiaj arsenału chemicznego. Spis treściOd Wydawcy 3Do Czytelników 5Czy można żyć 150 lat? 7Zdrowy kręgosłup 27Oddech jak życie 43Woda — trucizna i lekarstwo 55Niezwykła moc sauny 79Co jemy i co je nas 85Mleczny nałóg 90Mąka czy męka 94Dieta przeciw rakowi 98Zdrowe odżywianie 103Energia smaków 116Wewnętrzny ogień 119Gatunkowe odżywianie 123Czy istnieje dieta cud? 139Jak jemy tak żyjemy 145Całkowite oczyszczanie organizmu 157Radość na starość 175W zgodzie z naturą 183Pytania i odpowiedzi 187Zdrowie bez leków (przepisy medycyny ludowej) 199I.

Choroby wskutek zaziębienia 201II. Choroby układu pokarmowego 208III. Choroby sercowo-naczyniowe 213IV. Bóle w stawach, kościach, mięśniach 216V. Cukrzyca 219VI. Impotencja 221VII. Zatrzymanie laktacji (wydzielanie mleka) 221VIII.

Wycieńczenie organizmu po przebyciu ciężkiej choroby 222IX. Tybetańskie recepty odmładzające 223X. Przepisy zdrowej kuchni 225

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.