Jaś Fasola. Bajki i malowanki - Carlos Busquets [opr. miękka]

Jaś Fasola. Bajki i malowanki - Carlos Busquets [opr. miękka]

  • Cena od: 2,93
  • Cena do: 3,76
  • Oszczędzasz: do 34%
  • Autor: Carlos Busquets (ilustr.)
  • Ilość stron: 20
  • Rok wydania: 2010
  • Oprawa: miękka
  • Wydawnictwo: Elżbieta Jarmołkiewicz
Jaś Fasola. Bajki i malowanki - Carlos Busquets [opr. miękka] Jaś Fasola. Bajki i malowanki - Carlos Busquets [opr. miękka] Jaś Fasola. Bajki i malowanki - Carlos Busquets [opr. miękka] Jaś Fasola. Bajki i malowanki - Carlos Busquets [opr. miękka] Jaś Fasola. Bajki i malowanki - Carlos Busquets [opr. miękka] Jaś Fasola. Bajki i malowanki - Carlos Busquets [opr. miękka]
Oferty 1-5 ułożone według:

Informacje o produkcie

Jaś Fasola. Bajki i malowanki - Carlos Busquets [opr. miękka]

Seria książeczek dla dzieci „Bajki i malowanki” to bogaty zbiór znanych i lubianych opowieści. W każdym zeszycie znalazła się pięknie ilustrowana baśń oraz obrazki do pokolorowania. W serii znalazły się tytuły: Książę i żaba, Cudowna lampa Aladyna, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Piękna i Bestia, Księżniczka na ziarnku grochu, O rybaku i złotej rybce, Ośla skórka, Pani Zima, Słowik, Stoliczku nakryj się, Świniopas, Trzy świnki, Wilk i siedmioro koźląt, Złotowłosa i trzy misie, Jaś Fasola, O bohaterskim krawczyku.

Dane techniczne

Parametry
Autor Carlos Busquets (ilustr.)
Ilość stron 20
Rok wydania 2010
Oprawa miękka
Wydawnictwo Elżbieta Jarmołkiewicz

Opisy produktu Jaś Fasola. Bajki i malowanki - Carlos Busquets [opr. miękka] udostępniane przez sprzedawców

Księgarnia Profit24: Opis Jaś Fasola. Bajki i malowanki - wysyłamy w 24h

( podobny opis w Literacka.pl, Dobre-Książki.com.pl )

Seria książeczek dla dzieci 'Bajki i malowanki' to bogaty zbiór znanych i lubianych opowieści. W każdym zeszycie znalazła się pięknie ilustrowana baśń oraz obrazki do pokolorowania.W serii znalazły się tytuły: Książę i żaba, Cudowna lampa Aladyna, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Piękna i Bestia, Księżniczka na ziarnku grochu, O rybaku i złotej rybce, Ośla skórka, Pani Zima, Słowik, Stoliczku nakryj się, Świniopas, Trzy świnki, Wilk i siedmioro koźląt, Złotowłosa i trzy misie, Jaś Fasola, O bohaterskim krawczyku.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie