Moje konto
  • Jonka, Jonek i Kleks t.2 Pióro contra flamaster [opr. miękka] Jonka, Jonek i Kleks t.2 Pióro contra flamaster [opr. miękka]

Jonka, Jonek i Kleks t.2 Pióro contra flamaster [opr. miękka]

0 ofert z 0 sklepów

ISBN 9788323747727 Autor Szarlota Paweł Rok wydania 2012 Oprawa miękka Wydawnictwo Egmont Ilość stron 64 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Egmont

Popularne produkty z kategorii Komiksy innych firm

Informacje o produkcie

ISBN9788323747727
AutorSzarlota Paweł
Rok wydania2012
Oprawamiękka
WydawnictwoEgmont
Ilość stron64

Przygody Jonki, Jonka i Kleksa to legenda polskiego komiksu dziecięcego. Wesołe, pełne fantazji i groteski historyjki ukazywały się od lat 70. do 90. XX wieku na łamach popularnego pisma "Świat Młodych", a także w wydaniach albumowych.

Jonka i Jonek - dwoje nastolatków wychowywanych wśród peerelowskich bloków - dzięki Kleksowi odrywają się od codziennej rutyny i wkraczają do krainy fantazji i marzeń. Przypominamy czytelnikom sympatycznych bohaterów i ich świat, którego granice wyznacza tylko wyobraźnia.

W drugim tomie Kleks zaangażuje się w konflikt pomiędzy producentem długopisów i flamastrów, bezwzględnym prezesem Jolskym z firmy Uniflamaster, a poczciwym panem Mastersem, szefem Interinkaustu produkującego znakomite pióra i atramenty.

Akcja opowieści rozpoczyna się w dalekim mieście Metropolis, kiedy na zebraniu w podupadającej firmie Interinkaust, ktoś rzuca pomysł, by mieszkający w Polsce Kleks - wielki smakosz atramentu - stał się twarzą kampanii reklamowej spółki.

Zaproszenie do Metropolis dostają też Jonka i Jonek. Przygody Jonki, Jonka i Kleksa to legenda polskiego komiksu dziecięcego. Wesołe, pełne fantazji i groteski historyjki ukazywały się od lat 70. do 90.

XX wieku na łamach popularnego pisma "Świat Młodych", a także w wydaniach albumowych. Jonka i Jonek - dwoje nastolatków wychowywanych wśród peerelowskich bloków - dzięki Kleksowi odrywają się od codziennej rutyny i wkraczają do krainy fantazji i marzeń.

Przypominamy czytelnikom sympatycznych bohaterów i ich świat, którego granice wyznacza tylko wyobraźnia.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też