Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka]

Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka]

  • Cena od: 19,26
  • Cena do: 23,25
  • Oszczędzasz: do 18%
  • Autor: Bigońska Iwona
  • Ilość stron: 80
  • Rok wydania: 2013
  • Oprawa: miękka
  • Wydawnictwo: Hortulus
Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka]
Oferty 1-6 ułożone według:

Informacje o produkcie

Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka]

"Ogrody z Księżycem - 2014 - Kalendarz Księżycowy Ogrodnika" - Iwona Bigońska To czwarta edycja docenionego i ugruntowanego już na rynku poradnika dla miłośników ogrodów i roślin, który określa wpływ położenia Księżyca na rozwój roślin. Nasz kalendarz warto kupić przez cały rok! Zawiera harmonogram prac w ogrodzie oraz porady dotyczące roślin domowych. Nasze porady, to zbiór własnych doświadczeń i obserwacji tego, jak reagują rośliny na poszczególne fazy Księżyca. Ten kalendarz to przewodnik dla wszystkich pasjonatów ogrodów i roślin, który zawiera porady ogrodnicze na każdy dzień roku. Kalendarz zdobiony jest fotografiami Ogrodów tematycznych Hortulus w Dobrzycy i może być doskonałym prezentem dla miłośników ogrodów i roślin. Nasz poradnik jest prosty w odbiorze i zawiera przejrzyste symbole i oznaczenia znane z kalendarzy biodynamicznych.

Dane techniczne

Parametry
Autor Bigońska Iwona
Ilość stron 80
Rok wydania 2013
Oprawa miękka
Wydawnictwo Hortulus

Opisy produktu Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014 [opr. miękka] udostępniane przez sprzedawców

Księgarnia Profit24: Opis Kalendarz księzycowy ogrodnika 2014 Ogrody z Księżycem - wysyłamy w 24h

( podobny opis w Bonito.pl, Literacka.pl )

To trzecia i czwarta edycja docenionego i ugruntowanego już na rynku poradnika dla miłośników ogrodów i roślin, który określa wpływ położenia Księżyca na rozwój roślin. Tylko teraz kalendarze dostępne w tańszym pakiecie! Nasz kalendarz warto kupić przez cały rok! Zawiera harmonogram prac w ogrodzie oraz porady dotyczące roślin domowych.

Nasze porady, to zbiór własnych doświadczeń i obserwacji tego, jak reagują rośliny na poszczególne fazy Księżyca. Ten kalendarz to przewodnik dla wszystkich pasjonatów ogrodów i roślin, który zawiera porady ogrodnicze na każdy dzień roku. Kalendarz zdobiony jest fotografiami Ogrodów tematycznych Hortulus w Dobrzycy i może być doskonałym prezentem dla miłośników ogrodów i roślin.

Nasz poradnik jest prosty w odbiorze i zawiera przejrzyste symbole i oznaczenia znane z kalendarzy biodynamicznych.

Lideria.pl: Opis Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2014

( podobny opis w Dobre-Książki.com.pl )

"Ogrody z Księżycem - 2014 - Kalendarz Księżycowy Ogrodnika" - Iwona Bigońska To czwarta edycja docenionego i ugruntowanego już na rynku poradnika dla miłośników ogrodów i roślin, który określa wpływ położenia Księżyca na rozwój roślin. Nasz kalendarz warto kupić przez cały rok! Zawiera harmonogram prac w ogrodzie oraz porady dotyczące roślin domowych.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie