Manu

Kolce w kwiatach

Cechy produktu

  • ISBN 9788363598020 
  • Autor Andrzej W. Sawicki 
  • Rok wydania 2012 
  • Wydawnictwo RW2010 
  • Ilość stron 211 
  • Tematyka fantastyka i sci-fi 

Opis

Połowa XIX stulecia. W Warszawie, w okopach oblężonego Sewastopola, na dalekich stepach Syberii, w prowincjonalnych, polskich miasteczkach, trwają przygotowania do buntu, który może zmienić oblicze świata.

Obdarzeni boskimi mocami odmieńcy muszą zdecydować, po której stronie stanąć w nadchodzącym konflikcie. Zanim kosynierzy runą na rosyjskie roty, zanim strzelcy wymierzą broń w Dońców i carskich dragonów, ci od których zależą losy batalii, muszą się odnaleźć.

Nadeszła dla nich pora, by wybrać drogę. Z recenzji: Moim skromnym zdaniem - rewelacyjny zbiór! Doskonale napisane historie, z dbałością o realia historyczne, a jednocześnie z elementami science-fiction.

Fascynujące! (Maciej Ślużyński) Jedna z lepszych książek, jakie ostatnio przeczytałem, o ile nie najlepsza. Fantastyczna, nie tylko pod kątem gatunku. Rewelacyjny pomysł, świetny styl, barwny język, potoczysta fabuła, wciągająca akcja.

Byłam i wciąż pozostaję pod dużym wrażeniem. (Joanna Łukowska) O Autorze: Andrzej W. Sawicki - Autor dwóch powieści i kilkunastu opowiadań, które ukazały się w czterech antologiach i magazynach: Science Fiction Fantasy i Horror oraz w Magazynie Fantastycznym.

Ostatnio upodobał sobie tworzenie fantastyki historycznej, z możliwie wiernym odtworzeniem realiów i obyczajowości epoki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie