Moje konto
  • Kolce w kwiatach Kolce w kwiatach

Kolce w kwiatach

1 oferta z 1 sklepu

ISBN 9788363598020 Autor Andrzej W. Sawicki Rok wydania 2012 Wydawnictwo RW2010 Ilość stron 211 Tematyka fantastyka i sci-fi WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ISBN9788363598020
AutorAndrzej W. Sawicki
Rok wydania2012
WydawnictwoRW2010
Ilość stron211
Tematykafantastyka i sci-fi

Połowa XIX stulecia. W Warszawie, w okopach oblężonego Sewastopola, na dalekich stepach Syberii, w prowincjonalnych, polskich miasteczkach, trwają przygotowania do buntu, który może zmienić oblicze świata.

Obdarzeni boskimi mocami odmieńcy muszą zdecydować, po której stronie stanąć w nadchodzącym konflikcie. Zanim kosynierzy runą na rosyjskie roty, zanim strzelcy wymierzą broń w Dońców i carskich dragonów, ci od których zależą losy batalii, muszą się odnaleźć.

Nadeszła dla nich pora, by wybrać drogę. Z recenzji: Moim skromnym zdaniem - rewelacyjny zbiór! Doskonale napisane historie, z dbałością o realia historyczne, a jednocześnie z elementami science-fiction.

Fascynujące! (Maciej Ślużyński) Jedna z lepszych książek, jakie ostatnio przeczytałem, o ile nie najlepsza. Fantastyczna, nie tylko pod kątem gatunku. Rewelacyjny pomysł, świetny styl, barwny język, potoczysta fabuła, wciągająca akcja.

Byłam i wciąż pozostaję pod dużym wrażeniem. (Joanna Łukowska) O Autorze: Andrzej W. Sawicki - Autor dwóch powieści i kilkunastu opowiadań, które ukazały się w czterech antologiach i magazynach: Science Fiction Fantasy i Horror oraz w Magazynie Fantastycznym.

Ostatnio upodobał sobie tworzenie fantastyki historycznej, z możliwie wiernym odtworzeniem realiów i obyczajowości epoki.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też