Moje konto  ▾

Kraków nocą [opr. twarda]

ISBN 8360292191Autor Bujak Adam, Bujak MarcinRok wydania 2006Oprawa twardaWydawnictwo Biały KrukIlość stron 168 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

2 oferty z 2 sklepów internetowych

Informacje o produkcie

ISBN8360292191
AutorBujak Adam, Bujak Marcin
Rok wydania2006
Oprawatwarda
WydawnictwoBiały Kruk
Ilość stron168

170 zachwycających fotografii mistrza Adama Bujaka i młodego talentu Marcina Bujaka jr. prezentujących Kraków, jakiego nikt jeszcze nie pokazywał: Wspaniałe, monumentalne zabytki skąpane w bajkowym świetle: Wawel, Katedra, Sukiennice, Kazimierz, krakowskie kościoły i budowle sakralne wszystkich epok i stylów architektonicznych, place, architektura mieszczańska, muzea i teatry, akademie i uniwersytet, ale i niespotykane panoramy i urokliwe, romantyczne zaułki.

Legendarne restauracje na mapie Krakowa jak np.: Jama Michalika, Hawełka, Wierzynek, nocne, bogate w atrakcje, kulturalne życie miasta, z którego słynie podwawelski gród. Wielkie, historyczne uroczystości pokazane w niezwykle barwnej scenerii, wizyty sław światowego kina i teatru, obrzędy, Arcybractwo Męki Pańskiej, wydarzenia kulturalne, które na stałe wpisały się w pejzaż miasta: "Wianki", "Parada Smoków", koncerty, festiwale, spektakle uliczne.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.