Moje konto  ▾

Matematyka 2001. Pora na sprawdzian. Klasa 6. Zeszyt ćwiczeń. Część 2 [opr. miękka]

ISBN 9788302098123Autor Agnieszka PfeifferRok wydania 2008Oprawa miękkaWydawnictwo WSiPIlość stron 56 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

4 oferty z 3 sklepów internetowych

Informacje o produkcie

ISBN9788302098123
AutorAgnieszka Pfeiffer
Rok wydania2008
Oprawamiękka
WydawnictwoWSiP
Ilość stron56

Książki powystawowe - posiadają uszkodzenia okładki (zarysowania, przybrudzenia lub uszkodzenia rogów) bądź inne defekty. Dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia przykładowych uszkodzeń.

Zeszyt ćwiczeń dotyczy powtórzenia materiału przed sprawdzianem na zakończenie szkoły podstawowej i jego zadaniem jest pomoc uczniowi w skutecznym przygotowaniu się do tego sprawdzianu. W zeszycie przygotowano dziewięć zestawów zadań zamkniętych.

Uczniowie mogą je rozwiązywać samodzielnie w domu lub w klasie. Jak zawsze uczniowie są zachęcani do stosowania różnych strategii rozwiązywania zadań zamkniętych: strategii eliminacji, rozpoznawania, otwierania.

Do każdej z dziewięciu części przygotowano czytankę. Dodatkowo na końcu zeszytu umieszczono trzy czytanki, które można wykorzystać w dowolnym momencie pracy z uczniami. Czytanki mają dobrze znaną uczniom strukturę. "Pora na sprawdzian" pozwala opanować umiejętność sprawnego przygotowywania się do egzaminów i ich dobrego zdawania.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.