Moje konto
  • Modele i makiety kolejek Modele i makiety kolejek

Modele i makiety kolejek

0 ofert z 0 sklepów

ISBN 9788374950404 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Hobby i poradniki innych firm

Informacje o produkcie

ISBN9788374950404

Na kartach tej publikacji znajduje się miniaturowy świat kolei - ze wszystkimi należącymi do niego atrybutami: krajobrazem, wioskami i miastami, obiektami przemysłowymi i oczywiście żelaznymi kolejami.

Książka ta ma służyć miłośnikom miniaturowych kolei jako praktyczna pomoc, źródło inspiracji oraz poradnik. Bardzo liczne zdjęcia prezentują różnorodne makiety oraz zastosowane w nich nowoczesne rozwiązania techniczne.

Autorzy tekstu oraz ilustracji nie ograniczyli się wyłącznie do przedstawienia finalnych rezultatów w postaci udanych makiet i modeli. Korzystając z pomocy słowa i obrazu demonstrują, na podstawie przykładów, "jak to się robi", co powinno ułatwić tworzenie udanych makiet.

Markus Tiedtke, ur. 1960, rozpoczął przygodę ze składaniem modeli kolejowych już w wieku pięciu lat. Zdobył umiejętności fotograficzne i konstruktora narzędzi oraz wykształcenie w zakresie projektowania przemysłowego.

Dzięki wybornym fotografiom przedstawiającym motywy makiet kolejowych związał nierozerwalnie swoje nazwisko ze światem miniaturowych kolei.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też