Moje konto  ▾

Nie daj się zjeść grzybom Candida [opr. miękka]

ISBN 9788393081561Autor Andrzej JanusRok wydania 2011Oprawa miękkaWydawnictwo IPSIlość stron 280 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

7 ofert z 7 sklepów internetowych

Informacje o produkcie

ISBN9788393081561
AutorAndrzej Janus
Rok wydania2011
Oprawamiękka
WydawnictwoIPS
Ilość stron280

Żyjemy w dziwnych czasach, kiedy to grzybami Candida zarażona jest większość społeczeństwa, a lekarze medycyny konwencjonalnej nie chcą przyjąć tego faktu do wiadomości i choroby wywołane grzybami traktują jako infekcje bakteryjne i leczą je antybiotykami, które dodatkowo pogłębiają zagrzybienie organizmu.

W rezultacie wielu chorych wpada w błędne koło, z którego nijak wyjść nie potrafią. Autor książki, będąc lekarzem, w ciągu kilkunastu lat praktyki opracował własny, niekonwencjonalny sposób leczenia chorób spowodowanych zakażeniem organizmu grzybami Candida.

Książka jest jedyną tego typu publikacją w Polsce, a pewnie także w świecie, w której tak wyczerpująco przedstawione są przyczyny, symptomy oraz - najważniejsze - sposoby leczenia chorób spowodowanych grzybami Candida, przy użyciu metod medycyny naturalnej.

Wiedza zawarta w książce pozwala zwykłemu śmiertelnikowi wyleczyć się z tej strasznej choroby we własnym zakresie, bez pomocy medycyny konwencjonalnej, a nawet... na przekór medycynie konwencjonalnej.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.