Moje konto
  • Pamięć doskonała - Barbara Szula Pamięć doskonała - Barbara Szula

Pamięć doskonała - Barbara Szula

0 ofert z 0 sklepów

ISBN 9788377011843 Autor Barbara Szula Rok wydania 2011 Wydawnictwo Złote Myśli Ilość stron 283 Tematyka kulinaria, hobby, poradniki, podręczniki i edukacja WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Złote Myśli

Popularne produkty z kategorii E-booki innych firm

Informacje o produkcie

ISBN9788377011843
AutorBarbara Szula
Rok wydania2011
WydawnictwoZłote Myśli
Ilość stron283
Tematykakulinaria, hobby, poradniki, podręczniki i edukacja

Czy tego chcemy, czy nie, życie wymaga od nas ciągłego poszerzania wiedzy. Zapamiętywanie, bez względu na wiek, może być łatwiejsze i skuteczniejsze.Książka "Pamięć doskonała" i zawarte w niej 22 wartościowe lekcje sprawią, że nie będziesz mógł uwierzyć w osiągnięte rezultaty.

Wyjątkowo praktyczne i motywujące podejście autorki do ćwiczenia pamięci oraz zawarte w publikacji rozgrzewki umysłowe i testy pomogą Ci maksymalnie wykorzystać pamięć w szkole, na studiach czy w pracy.Książka składa się z dwóch części.

Pierwsza część obejmuje wiedzę teoretyczną niezbędną do zrozumienia części drugiej. Druga część poświęcona jest w całości praktyce. Całość książki napisana jest w formie kursu w taki sposób, aby skomponowana w niej wiedza umożliwiła możliwie najszybszą poprawę pamięci.Każda lekcja składa się z pięciu części:1.

Przegląd lekcji - to wprowadzenie do tematu. Dowiesz się, czego możesz nauczyć się w wybranej lekcji.2. Rozgrzewka umysłowa - to trening dla Twojego umysłu. Jest tak samo potrzebna jak rozgrzewka dla sportowca, dlatego znajduje się przed każdą lekcją.

To zagadki, pytania i łamigłówki, które w przyjemny sposób rozgrzewają umysł.3. Lekcja główna - to szczegółowa analiza tematu.4. Ćwiczenia - uczymy się przez doświadczenie, więc są konieczne do zakotwiczenia zdobytej wiedzy.

Wykonaj je sumiennie.5. Pytania kontrolne (sprzężenie zwrotne) - sprawdź sam siebie, czego się nauczyłeś, jakie zrobiłeś postępy. Ich widok jest doskonałym motywatorem.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też