Moje konto
  • Pielęgnacja skóry i ciała z wykorzystaniem tradycyjnej medycyny chińskiej [opr. miękka] Pielęgnacja skóry i ciała z wykorzystaniem tradycyjnej medycyny chińskiej [opr. miękka]
  • Pielęgnacja skóry i ciała z wykorzystaniem tradycyjnej medycyny chińskiej [opr. miękka] Pielęgnacja skóry i ciała z wykorzystaniem tradycyjnej medycyny chińskiej [opr. miękka]

Pielęgnacja skóry i ciała z wykorzystaniem tradycyjnej medycyny chińskiej [opr. miękka]

2 oferty z 2 sklepów

ISBN 9788389678706Autor Michelle O'ShaughnessyRok wydania 2011Oprawa miękkaIlość stron 162 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Pielęgnacja Skóry i ciała z wykorzystaniem tradycyjnej medycyny chińskiej

… 2011, wydanie 1, format 155 x 230, objętość 162 str., oprawa miękka Dlaczego potrzebujemy książki o Tradycyjnej Medycynie Chińskiej? Studiując dostępne na ten temat źródła, zauważyłam, że każdy, najmniejszy nawet z opublikowanych materiałów, podzielony jest na szereg części i nie daje całkowitego obrazu korzyści, jakie niesie ze sobą ta wspaniała gałąź medycyny. Jest niewiele …

Dostępny od ręki  ✓

Eksiegarnia

★★★★★
3638 opinii

Pielęgnacja skóry i ciała z wykorzystaniem tradycyjnej ... rabat 11 %

Pielęgnacja skóry i ciała z wykorzystaniem tradycyjnej ... rabat 11 %

… że każdy, najmniejszy nawet z opublikowanych materiałów, podzielony jest na szereg części i nie daje całkowitego obrazu korzyści, jakie niesie ze sobą ta wspaniała gałąź medycyny. Jest niewiele źródeł, które tłumaczą, jakie korzyści możemy czerpać ze zrozumienia meridian, które przebiegają do góry, w dół i w poprzek twarzy, albo jak mieszanki chińskich ziół lub pojedyncze …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Informacje o produkcie

ISBN9788389678706
AutorMichelle O'Shaughnessy
Rok wydania2011
Oprawamiękka
Ilość stron162

Dlaczego potrzebujemy książki o Tradycyjnej Medycynie Chińskiej? Studiując dostępne na ten temat źródła, zauważyłam, że każdy, najmniejszy nawet z opublikowanych materiałów, podzielony jest na szereg części i nie daje całkowitego obrazu korzyści, jakie niesie ze sobą ta wspaniała gałąź medycyny.

Jest niewiele źródeł, które tłumaczą, jakie korzyści możemy czerpać ze zrozumienia meridian, które przebiegają do góry, w dół i w poprzek twarzy, albo jak mieszanki chińskich ziół lub pojedyncze zioła mogą pomóc w rozwiązaniu wielu problemów skórnych bez użycia farmaceutyków przepisywanych na receptę, silnych peelingów albo chirurgii plastycznej.

Napisałam tą książkę, ponieważ kiedy wykonywałam zabiegi kosmetyczne miałam poczucie, że czegoś mi brakuje. Pomagałam swoim klientom w ich konkretnych problemach ze skórą, jednakże nie miałam poczucia, że rozwiązuję problem od podstaw.

Czułam się tak, jakbym nakładała bandaż na dolegliwość, nie wskazując gdzie wewnątrz organizmu znajduje się źródło problemu. Medycyna chińska pomaga dojść skórze do zdrowego stanu i pomaga zachować młody wygląd, ponieważ uwzględnia, iż organizm czerpie wskazówki do zachowania optymalnego zdrowia z wnętrza naszego ciała.

Mam nadzieję, że ta książka zaszczepi w was zainteresowanie tą niesamowitą sztuką leczenia, która tak skutecznie jest stosowana od ponad 5.000 lat. O autorze Michelle O’Shaughnessy urodziła się na Florydzie.

Przez pierwsze lata nauki mieszkała w Bogocie (Kolumbia), gdzie perfekcyjnie opanowała język hiszpański. Podjęła studia na Florydzie, a następnie na Sorbonie w Paryżu, gdzie poddała się pierwszemu zabiegowi kosmetycznemu co spowodowało, iż pielęgnacja skóry od razu stała się jej pasją.

Zdobyła licencjat na Uniwersytecie Central Floryda w dziedzinie antropologii i kulturoznawstwa Ameryki Łacińskiej. Obecnie jest Lekarzem Medycyny Orientalnej (Doctor of Oriental Medicine DOM). Z wyróżnieniem uzyskała tytuł magistra w zakresie medycyny orientalnej we Florida College of Integrative Medicine w Orlando na Florydzie.

Dodatkowo zdobyła wiele certyfikatów w dziedzinie liftingu twarzy przy pomocy akupunktury, a także akupunktury kosmetycznej. O’Shaughnessy jest właścicielką Kliniki Akupunktury Estetycznej w Orlando. Jej klinika specjalizuje się w liftingu twarzy przy pomocy akupunktury; jest także jedną z pierwszych klinik, która zaczęła wprowadzać zabiegi kosmetyczne, zioła chińskie, akupunkturę oraz pielęgnację twarzy w celu poprawy efektów terapii przy cerze trądzikowej, trądziku różowatym, cerze dojrzałej, rumieniu, łuszczycy, a także dla poprawy ogólnego zdrowia kobiet.

Jest właścicielką marki i autorką przepisów Ziołowych Zup Leczniczych (Healing Herbal Soups), całkowicie naturalnej gamy zup, które pomagają w poprawie stanu skóry. O’Shaughnessy jest pasjonatką Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM) oraz ziołowych specyfików, które mają pozytywne działanie na skórę.

Odbyła staż w Chinach w szpitalu „Chinese PLA General Hospital”, największym wojskowym szpitalu w Pekinie. Jest członkiem zarządu Women’s Auxillary Salvation Army (Orlando, Floryda) oraz Guatemala Acupuncture and Medical Aid Project (GUAMAP), która jest organizacją charytatywną, mającą na celu naukę akupunktury plemienia Majów w regionie Peten w Gwatemali.

O’Shaughnessy jest kosmetyczką od ponad 12 lat. Pracowała m.in. dla firmy Sothys (USA) jako trener, oraz Babor - jako szef pionu finansowego.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.