Moje konto
  • Pielęgnacja skóry i ciała z wykorzystaniem tradycyjnej medycyny chińskiej [opr. miękka] Pielęgnacja skóry i ciała z wykorzystaniem tradycyjnej medycyny chińskiej [opr. miękka]

Pielęgnacja skóry i ciała z wykorzystaniem tradycyjnej medycyny chińskiej [opr. miękka]

1 oferta z 1 sklepu

ISBN 9788389678706 Autor Michelle O'Shaughnessy Rok wydania 2011 Oprawa miękka Ilość stron 162 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ISBN9788389678706
AutorMichelle O'Shaughnessy
Rok wydania2011
Oprawamiękka
Ilość stron162

Dlaczego potrzebujemy książki o Tradycyjnej Medycynie Chińskiej? Studiując dostępne na ten temat źródła, zauważyłam, że każdy, najmniejszy nawet z opublikowanych materiałów, podzielony jest na szereg części i nie daje całkowitego obrazu korzyści, jakie niesie ze sobą ta wspaniała gałąź medycyny.

Jest niewiele źródeł, które tłumaczą, jakie korzyści możemy czerpać ze zrozumienia meridian, które przebiegają do góry, w dół i w poprzek twarzy, albo jak mieszanki chińskich ziół lub pojedyncze zioła mogą pomóc w rozwiązaniu wielu problemów skórnych bez użycia farmaceutyków przepisywanych na receptę, silnych peelingów albo chirurgii plastycznej.

Napisałam tą książkę, ponieważ kiedy wykonywałam zabiegi kosmetyczne miałam poczucie, że czegoś mi brakuje. Pomagałam swoim klientom w ich konkretnych problemach ze skórą, jednakże nie miałam poczucia, że rozwiązuję problem od podstaw.

Czułam się tak, jakbym nakładała bandaż na dolegliwość, nie wskazując gdzie wewnątrz organizmu znajduje się źródło problemu. Medycyna chińska pomaga dojść skórze do zdrowego stanu i pomaga zachować młody wygląd, ponieważ uwzględnia, iż organizm czerpie wskazówki do zachowania optymalnego zdrowia z wnętrza naszego ciała.

Mam nadzieję, że ta książka zaszczepi w was zainteresowanie tą niesamowitą sztuką leczenia, która tak skutecznie jest stosowana od ponad 5.000 lat.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też