Moje konto  ▾

Scooby-Doo! Matematyka ze Scoobym [opr. miękka]

ISBN 9788375680263Autor praca zbiorowaRok wydania 2011Oprawa miękkaWydawnictwo SIEDMIORÓGIlość stron 88 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

2 oferty z 2 sklepów internetowych

Informacje o produkcie

ISBN9788375680263
Autorpraca zbiorowa
Rok wydania2011
Oprawamiękka
WydawnictwoSIEDMIORÓG
Ilość stron88

Zestaw ćwiczeń matematycznych dla pierwszoklasistów, opracowany przez doświadczone polskie nauczycielki. Bogactwo i pomysłowość zadań zapewniają nabycie biegłości rachunkowej i doskonalenie logicznego myślenia.

Zadania są tak skonstruowane, że dziecko uczy się matematyki w sposób aktywny: przelicza, porównuje, porządkuje, koloruje, sprawdza, dopisuje, dorysowuje, uzupełnia, odczytuje, przyporządkowuje.

Książka użyteczna zarówno dla dzieci zdolnych, jak i tych, które z powodu trudności muszą wykonywać więcej ćwiczeń. Doskonała pomoc dla nauczycieli do wykorzystania na kółku matematycznym lub zajęciach wyrównawczych.

Pomoc także dla rodziców, których dzieci nie przepadają za matematyką ? idealna do wzbudzenia zainteresowania przedmiotem. W pracy towarzyszy dziecku postać psa Scooby-Doo i jego towarzyszy, którzy zachęcają do pracy i udzielają rad.

Ważnym atutem jest piękna szata graficzna, a dodatkową atrakcją nalepki, które służą uczniowi do oznaczania zrealizowanych tematów.6-9 LAT

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.