Moje konto
  • Scooby-Doo! Matematyka ze Scoobym [opr. miękka] Scooby-Doo! Matematyka ze Scoobym [opr. miękka]

Scooby-Doo! Matematyka ze Scoobym [opr. miękka]

0 ofert z 0 sklepów

ISBN 9788375680263 Autor praca zbiorowa Rok wydania 2011 Oprawa miękka Wydawnictwo Siedmioróg Ilość stron 88 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Siedmioróg

Popularne produkty z kategorii Leksykony przyrodnicze innych firm

Informacje o produkcie

ISBN9788375680263
Autorpraca zbiorowa
Rok wydania2011
Oprawamiękka
WydawnictwoSiedmioróg
Ilość stron88

Zestaw ćwiczeń matematycznych dla pierwszoklasistów, opracowany przez doświadczone polskie nauczycielki. Bogactwo i pomysłowość zadań zapewniają nabycie biegłości rachunkowej i doskonalenie logicznego myślenia.

Zadania są tak skonstruowane, że dziecko uczy się matematyki w sposób aktywny: przelicza, porównuje, porządkuje, koloruje, sprawdza, dopisuje, dorysowuje, uzupełnia, odczytuje, przyporządkowuje. Książka użyteczna zarówno dla dzieci zdolnych, jak i tych, które z powodu trudności muszą wykonywać więcej ćwiczeń.

Doskonała pomoc dla nauczycieli do wykorzystania na kółku matematycznym lub zajęciach wyrównawczych. Pomoc także dla rodziców, których dzieci nie przepadają za matematyką – idealna do wzbudzenia zainteresowania przedmiotem.

W pracy towarzyszy dziecku postać psa Scooby-Doo i jego towarzyszy, którzy zachęcają do pracy i udzielają rad. Ważnym atutem jest piękna szata graficzna, a dodatkową atrakcją nalepki, które służą uczniowi do oznaczania zrealizowanych tematów.6-9 LAT

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też