Moje konto
  • Scooby Doo na tropie komiksów #12 - Wielka woda. [opr. miękka] Scooby Doo na tropie komiksów #12 - Wielka woda. [opr. miękka]

Scooby Doo na tropie komiksów #12 - Wielka woda. [opr. miękka]

0 ofert z 0 sklepów

ISBN 9788375508215 Autor praca zbiorowa Rok wydania 2013 Oprawa miękka Wydawnictwo Media Service Zawada Ilość stron 96 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Media Service Zawada

Popularne produkty z kategorii Komiksy innych firm

Informacje o produkcie

ISBN9788375508215
Autorpraca zbiorowa
Rok wydania2013
Oprawamiękka
WydawnictwoMedia Service Zawada
Ilość stron96

Książeczka z komiksami w poręcznym, kieszonkowym – właściwie plecakowym – formacie cieszy się wielką sympatią czytelników już od kilku lat. Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i ich mówiący pies – Scooby-Doo to bohaterowie kreskówki znanej od kilku dziesiątek lat.

Przyjaciele tworzą paczkę zwaną Tajemniczą Spółką, która jeździ po całym świecie furgonetką – Wehikułem Tajemnic, i rozwiązuje zagadki detektywistyczne. Każda część serii książek o psie detektywie składa się z kilku zabawnych komiksów, w których bohaterowie tropią potwory i stają wobec niewyjaśnionych tajemnic.

Na szczęście za każdym razem wszystko kończy się dobrze. Tajemnicza Spółka demaskuje przestępców, bawiąc się przy tym doskonale. Seria książek „Scooby-Doo! Na tropie komiksów" jest skierowana do dzieci w wieku 7–9 lat.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też