SIŁY NATURY. BOGACTWA ZIEMI [opr. twarda]

SIŁY NATURY. BOGACTWA ZIEMI [opr. twarda]

  • Cena od: 12,05
  • Cena do: 31,08
  • Oszczędzasz: do 62%
  • Autor: PRACA ZBIOROWA
  • Ilość stron: 160
  • Rok wydania: 2010
  • Oprawa: twarda
  • Wydawnictwo: Readers Digest
SIŁY NATURY. BOGACTWA ZIEMI [opr. twarda] SIŁY NATURY. BOGACTWA ZIEMI [opr. twarda] SIŁY NATURY. BOGACTWA ZIEMI [opr. twarda] SIŁY NATURY. BOGACTWA ZIEMI [opr. twarda] SIŁY NATURY. BOGACTWA ZIEMI [opr. twarda] SIŁY NATURY. BOGACTWA ZIEMI [opr. twarda] SIŁY NATURY. BOGACTWA ZIEMI [opr. twarda] SIŁY NATURY. BOGACTWA ZIEMI [opr. twarda] SIŁY NATURY. BOGACTWA ZIEMI [opr. twarda] SIŁY NATURY. BOGACTWA ZIEMI [opr. twarda] SIŁY NATURY. BOGACTWA ZIEMI [opr. twarda]
Oferty 1-8 ułożone według:

Informacje o produkcie

SIŁY NATURY. BOGACTWA ZIEMI [opr. twarda]

Złoto, żelazo, drogocenne kamienie, wiatr, energia słoneczna... Zobacz, jakie bogactwa można znaleźć na Ziemi i jak ludzie je wykorzystują. Czy wiesz, do czego można wykorzystać energię słoneczną i geotermalną oraz siłę wody i wiatru? Dowiedz się, jakie cenne kamienie i kruszce kryje nasza planeta i jak się je wydobywa. Przyjrzyj się takim materiałom, jak krzem, siarka czy sól, które co prawda występują w naturze powszechniej niż metale szlachetne czy drogie kamienie, ale są nam nieodzowne. Przekonasz się, że żyjemy na planecie obfitującej w najprzeróżniejsze bogactwa.

Dane techniczne

Parametry
Autor PRACA ZBIOROWA
Ilość stron 160
Rok wydania 2010
Oprawa twarda
Wydawnictwo Readers Digest

Opisy produktu SIŁY NATURY. BOGACTWA ZIEMI [opr. twarda] udostępniane przez sprzedawców

Księgarnia Emulus.pl: Opis Siły natury. Bogactwa Ziemi (promocja)

( podobny opis w Dobre-Książki.com.pl )

Bogactwa Ziemi Złoto, żelazo, drogocenne kamienie, wiatr, energia słoneczna... Zobacz, jakie bogactwa można znaleźć na Ziemi i jak ludzie je wykorzystują. Czy wiesz, do czego można wykorzystać energię słoneczną i geotermalną oraz siłę wody i wiatru? Dowiedz się, jakie cenne kamienie i kruszce kryje nasza planeta i jak się je wydobywa.

Przyjrzyj się takim materiałom, jak krzem, siarka czy sól, które co prawda występują w naturze powszechniej niż metale szlachetne czy drogie kamienie, ale są nam nieodzowne. Przekonasz się, że żyjemy na planecie obfitującej w najprzeróżniejsze bogactwa.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie