Moje konto
  • Sprawdzian Szóstoklasisty 2014 [opr. miękka] Sprawdzian Szóstoklasisty 2014 [opr. miękka]

Sprawdzian Szóstoklasisty 2014 [opr. miękka]

0 ofert z 0 sklepów

ISBN 9788376808406 Autor Grabowska Danuta Rok wydania 2014 Oprawa miękka Wydawnictwo Operon Ilość stron 144 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Operon

Popularne produkty z kategorii Podręczniki innych firm

Informacje o produkcie

ISBN9788376808406
AutorGrabowska Danuta
Rok wydania2014
Oprawamiękka
WydawnictwoOperon
Ilość stron144

Publikacja Sprawdzian szóstoklasisty powstała z myślą o uczniach przygotowujących się do sprawdzianu na zakończenie szóstej klasy. Umożliwia ona uczniom powtórzenie wiedzy i przećwiczenie potrzebnych umiejętności wymaganych na sprawdzianie.

Zadania zawarte w publikacji sprawdzają wybrane umiejętności, które są kształcone w szkole podstawowej na różnych zajęciach edukacyjnych. Uczeń znajdzie zadania z: – języka polskiego, – matematyki, – historii, – przyrody – oraz dwa przykładowe arkusze sprawdzianu szóstoklasisty, które pomogą oswoić się z formułą arkusza egzaminacyjnego.

Zadania zostały pogrupowane w obszary: czytanie, pisanie, korzystanie z informacji, rozumowanie i wykorzystywanie wiedzy w praktyce. Podział ten jest w pełni zgodny ze standardami wymagań, które są podstawą przeprowadzania sprawdzianu na koniec szóstej klasy.

W każdej części znajdują się zadania, klucze punktowania oraz kartoteki z wykazem sprawdzanych umiejętności. Polecamy Sprawdzian szóstoklasisty uczniom do samodzielnej pracy w domu oraz nauczycielom, którzy chcą jak najlepiej przygotować uczniów do obowiązkowego sprawdzianu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też