Moje konto
  • Studio d A1. Język niemiecki. Tom 2. Podręcznik z ćwiczeniami z płytą CD [opr. miękka] rabat 10 % Studio d A1. Język niemiecki. Tom 2. Podręcznik z ćwiczeniami z płytą CD [opr. miękka] rabat 10 %
  • Studio d A1. Język niemiecki. Tom 2. Podręcznik z ćwiczeniami z płytą CD [opr. miękka] rabat 10 % Studio d A1. Język niemiecki. Tom 2. Podręcznik z ćwiczeniami z płytą CD [opr. miękka] rabat 10 %

Studio d A1. Język niemiecki. Tom 2. Podręcznik z ćwiczeniami z płytą CD [opr. miękka] rabat 10 %

1 oferta z 1 sklepu

ISBN 9788361059226Autor praca zbiorowaOprawa miękkaIlość stron 144 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ISBN9788361059226
Autorpraca zbiorowa
Oprawamiękka
Ilość stron144
Kurs studio d (wersja szkolna) jest skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych uczących się języka niemieckiego od podstaw. Przygotowuje do matury na poziomie podstawowym, a także do egzaminu Zertifikat Deutsch.

Kurs jest przewidziany na 2-3 godziny zajęć w tygodniu.

Składa się z trzech części: A1, A2 i B1 (części A1 i A2 są dostępne w wydaniach dwutomowych), a część trzecia, przygotowana na poziomie B1, zawiera mniej materiału i nie jest podzielona na semestry.

Przejrzyście opracowane jednostki lekcyjne zawierają zadania i ćwiczenia umożliwiające rozwijanie wszystkich sprawności językowych. Interesujące tematy i teksty wprowadzają w codzienne życie mieszkańców krajów niemieckojęzycznych, co pozwala porównać obce realia z rodzimymi doświadczeniami. Zagadnienia gramatyczne zaprezentowano w sposób praktyczny - pokazano ich zastosowanie w konkretnych sytuacjach.

W każdym rozdziale zamieszczono zadania typu maturalnego ćwiczące sprawności pisania i mówienia (ramki Abitipp), informacje o realiach i kulturze krajów niemieckojęzycznych (ramki Landeskunde), nowe struktury językowe (ramki Minimemo) oraz wiadomości na temat efektywnych strategii uczenia się (ramki Lerntipp).

Po każdym rozdziale następuje część ćwiczeniowa zakończona stroną podsumowującą Das kann ich auf Deutsch, na której zamieszczono informacje o celach osiągniętych po przerobieniu materiału z rozdziału oraz zestawiono wprowadzone struktury językowe i gramatyczne.

Po każdych trzech lub czterech rozdziałach znajduje się powtórzenie materiału (Station).

Z kolei na końcu każdego tomu zamieszczono przegląd gramatyki (Gramatyka), w którym zagadnienia gramatyczne wyjaśniono za pomocą przykładów, tabel i rysunków, oraz słowniczek niemiecko-polski.

Dołączono też klucz do zadań i ćwiczeń (w formie wkładki).

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.