Moje konto
  • Świat Zosi z ulicy Kociej I-III [opr. miękka] Świat Zosi z ulicy Kociej I-III [opr. miękka]

Świat Zosi z ulicy Kociej I-III [opr. miękka]

4 oferty z 4 sklepów

ISBN 9788310126085 Autor Tyszka Agnieszka Rok wydania 2013 Oprawa miękka Wydawnictwo Nasza Księgarnia Ilość stron 704 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Świat Zosi z ulicy Kociej tom 1-3 - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką

Zestaw trzech przezabawnych książek o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. Przeczytajcie „Zosię z ulicy Kociej”, „Zosię z ulicy Kociej. Na tropie” oraz „Zosię z ulicy Kociej. Na wakacjach”. Zosia nie pozwoli Wam się nudzić!

Dostępny od ręki  ✓

Świat Zosi z ulicy Kociej tom 1-3 / wysyłka w 24h od 3,99

Zestaw trzech przezabawnych książek o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. Przeczytajcie „Zosię z ulicy Kociej", „Zosię z ulicy Kociej. Na tropie" oraz „Zosię z ulicy Kociej. Na wakacjach". Zosia nie pozwoli Wam się nudzić!

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Ministerstwo Książki

★★★★★
1202 opinie

Świat Zosi z ulicy Kociej. (Pakiet) + zakładka do książki GRATIS

Świat Zosi z ulicy Kociej. (Pakiet) + zakładka do książki GRATIS

… brzmi nieźle, ale jest na W. Każdy uczeń na świecie wam to powie, że nie ma gorszej rzeczy, niż wylądować na początku albo na końcu listy. Ale dosyć tego! Nie jestem przecież jakąś okropną pesymistką. Specjalnie zaczęłam od najgorszych rzeczy, żeby jak najszybciej mieć je za sobą. No, może jeszcze powinnam wspomnieć o mojej młodszej siostrze Mani. Całkowita porażka! Choć muszę przyznać, że to dzięki …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ISBN9788310126085
AutorTyszka Agnieszka
Rok wydania2013
Oprawamiękka
WydawnictwoNasza Księgarnia
Ilość stron704

Ponuraki, drżyjcie! Zosia nie pozwoli Wam się nudzić! Cześć! Mam na imię Zosia. Okropnie, prawda? Jeśli chodzi o nazwisko, to też mogłoby być lepiej. Wierzbowska brzmi nieźle, ale jest na W. Każdy uczeń na świecie wam to powie, że nie ma gorszej rzeczy, niż wylądować na początku albo na końcu listy.

Ale dosyć tego! Nie jestem przecież jakąś okropną pesymistką. Specjalnie zaczęłam od najgorszych rzeczy, żeby jak najszybciej mieć je za sobą. No, może jeszcze powinnam wspomnieć o mojej młodszej siostrze Mani.

Całkowita porażka! Choć muszę przyznać, że to dzięki Mani ruszyła lawina niecodziennych wypadków w naszej rodzinie. A może to przez psią kupę…? W każdym razie właśnie dlatego, pisząc te słowa, siedzę na jabłoni rosnącej w ogrodzie naszego nowego domu przy ulicy Kociej 5.

W pakiecie: Zosia z ulicy kociej, Zosia z ulicy kociej na tropie, Zosia z ulicy kociej na wakacjach.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też