Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka]

Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka]

 • Cena od: 8,50
 • Cena do: 19,70
 • Oszczędzasz: do 58%
 • Autor: Natasha Walker
 • Ilość stron: 210
 • Rok wydania: 2013
 • Oprawa: miękka
 • Wydawnictwo: Akurat
Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka]
Oferty 1-13 ułożone według:
albertus.pl0/5654 opinie
Tajemnice Emmy Początki Przesyłka już od 7,00 zł. DARMOWY odbiór w Poznaniu.

Tajemnice Emmy Początki Przesyłka już od 7,00 zł. DARMOWY odbiór w Poznaniu.

Dostępny od ręki

17,80 zł

+ dostawa od 7 zł
 • 8,50 zł Przesyłka pocztowa
 • 12 zł Przesyłka priorytetowa
 • 11 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • od 7 zł Inpost
 • 8,50 zł Przesyłka pocztowa
 • 12 zł Przesyłka priorytetowa
 • 11 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • od 7 zł Inpost
 • 16 zł Przesyłka priorytetowa
 • 14,50 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

albertus.pl

Informacje o produkcie

Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka]

Trzydziestodwuletnia Emma jest kobietą wyzwoloną pod każdym względem, także w dziedzinie zmysłowości i obyczajowości. W związku z tym jej decyzja o ślubie z Davidem, szanowanym biznesmenem, budzi powszechne zdziwienie. Młoda para zamieszkuje w pięknym domu na przedmieściach i rozpoczyna szczęśliwe życie. Do czasu Emma bardzo szybko zaczyna mieć problemy z dochowaniem wierności mężowi. Nie tylko jest namiętna, nie tylko nie uznaje żadnych ograniczeń ani zahamowani, ale na dodatek jest obdarzona ogromną fantazją, która podsuwa jej najbardziej wymyślne sposoby zaspokajania seksualnych potrzeb.

Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka]

Pewnego dnia, opalając się w ogrodzie, poznaje osiemnastoletniego syna sąsiadów, i jej życie nabiera nowego sensu. Emma postanawia wprowadzić chłopca w świat nieskrępowanej rozkoszy. Będąc jego przewodniczką i opiekunką, wspina się na szczyty erotycznej pomysłowości, doznając przeżyć, których intensywność nawet ją wprawia w radosne zdumienie "Pisząc Tajemnice Emmy całkowicie świadomie chciałam stworzyć powieść erotyczną, której główną bohaterką będzie silna, dominująca kobieta.

Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka]

Emma jest pewna siebie, inteligentna, niezależna i świadoma własnych potrzeb. Jest też ciekawa świata i nowych przeżyć, ale największą satysfakcję daje jej zaspokajanie potrzeb seksualnych w zupełnie zwyczajnych miejscach i okolicznościach: w domu, w pracy, wśród znajomych, pod czujnym okiem przyjaciół albo sąsiadów. Łamanie konwencji i wymykanie się schematom jest dla niej równie ważne jak samo seksualne połączenie." Natasha Walker Natasha Walker mieszka w Sydney.

Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka]

Tajemnice Emmy: początki to pierwszy tom trylogii opublikowanej w Australii przez tego samego wydawcę, który wypuścił w świat 50 twarzy Greya.

Dane techniczne

Parametry
Autor Natasha Walker
Ilość stron 210
Rok wydania 2013
Oprawa miękka
Wydawnictwo Akurat

Opisy produktu Tajemnice Emmy: początki [opr. miękka] udostępniane przez sprzedawców

selkar.pl: Opis Tajemnice Emmy: początki - produkt DOSTĘPNY w magazynie, NATYCHMIASTOWA wysyłka, ODBIÓR za 0zł!

( podobny opis w Podrecznikowo.pl )

'Trzydziestodwuletnia Emma jest kobietą wyzwoloną pod każdym względem, także w dziedzinie zmysłowości i obyczajowości. W związku z tym jej decyzja o ślubie z Davidem, szanowanym biznesmenem, budzi powszechne zdziwienie.Młoda para zamieszkuje w pięknym domu na przedmieściach i rozpoczyna szczęśliwe życie.

Do czasu… Emma bardzo szybko zaczyna mieć problemy z dochowaniem wierności mężowi. Nie tylko jest namiętna, nie tylko nie uznaje żadnych ograniczeń ani zahamowani, ale na dodatek jest obdarzona ogromną fantazją, która podsuwa jej najbardziej wymyślne sposoby zaspokajania seksualnych potrzeb.

Pewnego dnia, opalając się w ogrodzie, poznaje osiemnastoletniego syna sąsiadów, i jej życie nabiera nowego sensu. Emma postanawia wprowadzić chłopca w świat nieskrępowanej rozkoszy. Będąc jego przewodniczką i opiekunką, wspina się na szczyty erotycznej pomysłowości, doznając przeżyć, których intensywność nawet ją wprawia w radosne zdumienie…Pisząc Tajemnice Emmy całkowicie świadomie chciałam stworzyć powieść erotyczną, której główną bohaterką będzie silna, dominująca kobieta.

Emma jest pewna siebie, inteligentna, niezależna i świadoma własnych potrzeb. Jest też ciekawa świata i nowych przeżyć, ale największą satysfakcję daje jej zaspokajanie potrzeb seksualnych w zupełnie zwyczajnych miejscach i okolicznościach: w domu, w pracy, wśród znajomych, pod czujnym okiem przyjaciół albo sąsiadów. Łamanie konwencji i wymykanie się schematom jest dla niej równie ważne jak samo seksualne połączenie.Natasha WalkerNatasha Walker mieszka w Sydney.

Tajemnice Emmy: początki to pierwszy tom trylogii opublikowanej w Australii przez tego samego wydawcę, który wypuścił w świat 50 twarzy Greya.'

Gigant.pl: Opis Tajemnice Emmy: Początki

Trzydziestodwuletnia Emma Jest Kobietą Wyzwoloną Pod Każdym Względem, Także W Dziedzinie Zmysłowości I Obyczajowości. W Związku Z Tym Jej Decyzja O ślubie Z Davidem, Szanowanym Biznesmenem, Budzi Powszechne Zdziwienie. Młoda Para Zamieszkuje W Pięknym Domu Na Przedmieściach I Rozpoczyna Szczęśliwe życie.

Do Czasu... Emma Bardzo Szybko Zaczyna Mieć Problemy Z Dochowaniem Wierności Mężowi. Nie Tylko Jest Namiętna, Nie Tylko Nie Uznaje żadnych Ograniczeń Ani Zahamowani, Ale Na Dodatek Jest Obdarzona Ogromną Fantazją, Która Podsuwa Jej Najbardziej Wymyślne Sposoby Zaspokajania Seksualnych Potrzeb.

Pewnego Dnia, Opalając Się W Ogrodzie, Poznaje Osiemnastoletniego Syna Sąsiadów, I Jej życie Nabiera Nowego Sensu. Emma Postanawia Wprowadzić Chłopca W świat Nieskrępowanej Rozkoszy. Będąc Jego Przewodniczką I Opiekunką, Wspina Się Na Szczyty Erotycznej Pomysłowości, Doznając Przeżyć, Których Intensywność Nawet Ją Wprawia W Radosne Zdumienie... "Pisząc Tajemnice Emmy Całkowicie świadomie Chciałam Stworzyć Powieść Erotyczną, Której Główną Bohaterką Będzie Silna, Dominująca Kobieta.

Emma Jest Pewna Siebie, Inteligentna, Niezależna I świadoma Własnych Potrzeb. Jest Też Ciekawa świata I Nowych Przeżyć, Ale Największą Satysfakcję Daje Jej Zaspokajanie Potrzeb Seksualnych W Zupełnie Zwyczajnych Miejscach I Okolicznościach: W Domu, W Pracy, Wśród Znajomych, Pod Czujnym Okiem Przyjaciół Albo Sąsiadów. Łamanie Konwencji I Wymykanie Się Schematom Jest Dla Niej Równie Ważne Jak Samo Seksualne Połączenie." Natasha Walker Natasha Walker Mieszka W Sydney.

Tajemnice Emmy: Początki To Pierwszy Tom Trylogii Opublikowanej W Australii Przez Tego Samego Wydawcę, Który Wypuścił W świat 50 Twarzy Greya.

Eksiegarnia: Opis Tajemnice Emmy Początki rabat 17 %

Trzydziestodwuletnia Emma nie umie dochować wierności niedawno poślubionemu mężowi. Jest namiętna, nie uznaje żadnych ograniczeń ani zahamowań, a na dodatek dysponuje ogromną fantazją, która podsuwa jej wymyślne sposoby zaspokajania seksualnych potrzeb.

Kiedy pewnego dnia poznaje syna sąsiadów, jej życie nabiera nowego sensu. Emma postanawia wprowadzić chłopca w świat nieskrępowanej rozkoszy...

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie