Testy z języka polskiego dla klasy 4 szkoły podstawowej [opr. miękka]

Testy z języka polskiego dla klasy 4 szkoły podstawowej [opr. miękka]

  • Cena od: 8,05
  • Cena do: 10,99
  • Oszczędzasz: do 20%
  • Ilość stron: 104
  • Rok wydania: 2012
  • Oprawa: miękka
  • Wydawnictwo: Centrum Edukacji Szkolnej
  • Autor: Moczydłowska Krystyna
Oferty 1-5 ułożone według:

Informacje o produkcie

Testy z języka polskiego dla klasy 4 szkoły podstawowej [opr. miękka]

Czasownik i rzeczownik, głoska i litera, Pani Twardowska i Pinokio - to tylko niektórzy bohaterowie naszego zbioru. Jest ich znacznie więcej! Zbiór testów z języka polskiego przeznaczony jest dla uczniów klasy 4 szkoły podstawowej. Książka pozwala sprawdzić i utrwalić wiedzę z zakresu czytania ze zrozumieniem, gramatyki oraz literatury i kultury. Różnorodne pytania, ćwiczenia, rebusy i krzyżówki sprawiają, że n

Dane techniczne

Parametry
Ilość stron 104
Rok wydania 2012
Oprawa miękka
Wydawnictwo Centrum Edukacji Szkolnej
Autor Moczydłowska Krystyna

Opisy produktu Testy z języka polskiego dla klasy 4 szkoły podstawowej [opr. miękka] udostępniane przez sprzedawców

Gigant.pl: Opis Testy Z Języka Polskiego Dla Klasy 4 Szkoły Podstawowej

Czasownik I Rzeczownik, Głoska I Litera, Pani Twardowska I Pinokio - To Tylko Niektórzy Bohaterowie Naszego Zbioru. Jest Ich Znacznie Więcej! Zbiór Testów Z Języka Polskiego Przeznaczony Jest Dla Uczniów Klasy 4 Szkoły Podstawowej. Książka Pozwala Sprawdzić I Utrwalić Wiedzę Z Zakresu Czytania Ze Zrozumieniem, Gramatyki Oraz Literatury I Kultury.

Różnorodne Pytania, ćwiczenia, Rebusy I Krzyżówki Sprawiają, że Nauka Języka Ojczystego Może Stać Się Niezapomnianą Przygodą Dla Każdego Czwartoklasisty. Klucz Odpowiedzi Podany Do Wszystkich Zadań Jest Szczególnie Pomocny Przy Samodzielnej Pracy Ucznia.

Bonito.pl: Opis Testy z języka polskiego dla klasy 4 szkoły podstawowej

Czasownik i rzeczownik, głoska i litera, Pani Twardowska i Pinokio - to tylko niektórzy bohaterowie naszego zbioru. Jest ich znacznie więcej! Zbiór testów z języka polskiego przeznaczony jest dla uczniów klasy 4 szkoły podstawowej. Książka pozwala sprawdzić i utrwalić wiedzę z zakresu czytania ze zrozumieniem, gramatyki oraz literatury i kultury.

Różnorodne pytania, ćwiczenia, rebusy i krzyżówki sprawiają, że nauka języka ojczystego może stać się niezapomnianą przygodą dla każdego czwartoklasisty. Klucz odpowiedzi podany do wszystkich zadań jest szczególnie pomocny przy samodzielnej pracy ucznia.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie