Moje konto
  • Urządzenia I Systemy Mechatroniczne Część 2 [opr. miękka] Urządzenia I Systemy Mechatroniczne Część 2 [opr. miękka]
  • Urządzenia I Systemy Mechatroniczne Część 2 [opr. miękka] Urządzenia I Systemy Mechatroniczne Część 2 [opr. miękka]

Urządzenia I Systemy Mechatroniczne Część 2 [opr. miękka]

2 oferty z 2 sklepów

ISBN 9788375440782Autor praca zbiorowaRok wydania 2009Oprawa miękkaWydawnictwo REAIlość stron 276 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Eksiegarnia

★★★★★
3638 opinii

Urządzenia i systemy mechatroniczne cz.2 rabat 12 %

Urządzenia i systemy mechatroniczne cz.2 rabat 12 %

… wydziale mechatroniki oraz inżynierów i kadrę techniczną firm zajmujących się produkcją i eksploatacją urządzeń i systemów mechatronicznych, ich sprzedażą i serwisem.Ze względu na szeroki zakres materiału podręcznik został podzielony na dwie części z zachowaniem kolejności rozdziałów odpowiadającej działom tematycznym podstawy programowej.Część druga obejmuje pięć rozdziałów …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

eduarena.pl

★★★★☆
216 opinii

Urządzenia I Systemy Mechatroniczne Część 2. Podręcznik Dla Uczniów Średnich i Zawodowych Szkół Technicznych

Urządzenia I Systemy Mechatroniczne Część 2. Podręcznik Dla Uczniów Średnich i Zawodowych Szkół Technicznych

Urządzenia i systemy mechatroniczne to pierwszy na polskim rynku wydawniczym podręcznik zgodny z pod

Dostępny w 1-2 tygodnie  ✓

Informacje o produkcie

ISBN9788375440782
Autorpraca zbiorowa
Rok wydania2009
Oprawamiękka
WydawnictwoREA
Ilość stron276

Urządzenia i systemy mechatroniczne to pierwszy na polskim rynku wydawniczym podręcznik zgodny z podstawą programową dla zawodu technik mechatronik. Przeznaczony jest do nauczania w następujących typach szkół: czteroletnim technikum, trzyletnim technikum uzupełniającym, dwuletniej szkole policealnej i rocznej szkole policealnej na podbudowie liceum profilowanego o profilu mechatronicznym.

Książka powinna zainteresować również studentów szkół wyższych studiujących na wydziale mechatroniki oraz inżynierów i kadrę techniczną firm zajmujących się produkcją i eksploatacją urządzeń i systemów mechatronicznych, ich sprzedażą i serwisem.

Ze względu na szeroki zakres materiału podręcznik został podzielony na dwie części z zachowaniem kolejności rozdziałów odpowiadającej działom tematycznym podstawy programowej.Część druga obejmuje pięć rozdziałów dotyczących: • Sensoryki; • Manipulatorów i robotów przemysłowych; • Techniki regulacji i procesów; • Telekomunikacji informacyjnej; • Zasad projektowania, montażu, uruchomienia i eksploatacji urządzeń i systemów mechatronicznych.Podręcznik został przygotowany bardzo starannie i przystępnie, ze zwróceniem szczególnej uwagi na praktyczną stronę przedstawionych zagadnień.

Powstał we współpracy z niemieckim wydawnictwem Verlag Europa – Lehrmittel, specjalizującym się w przygotowaniu nowoczesnych podręczników szkolnych.Podręcznik ma atrakcyjną szatę graficzną ułatwiającą przyswajanie prezentowanych treści programowych.

Zawiera liczne, kolorowe ilustracje, rysunki, wykresy i tabele. Został opracowany przez pracowników naukowych Politechniki Warszawskiej Wydziału Mechatroniki.Autorzy: Mariusz OlszewskiRok wydania: 2009Oprawa: broszuraISBN: 978-83-7544-078-2Wymiary: 16,5x23,5EAN: 9788375440782Liczba stron: 276Data wprowadzenia: 2013-08-21

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.