Moje konto
  • Wenecja Plan Miasta 1:5 000 Wenecja Plan Miasta 1:5 000

Wenecja Plan Miasta 1:5 000

5 ofert z 4 sklepów

ISBN 9783707912678 Rok wydania 2010 Wydawnictwo Freytag&berndt WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Eksiegarnia

★★★★★
4821 opinii

Wenecja 1:5 000 rabat 8 %

Wenecja 1:5 000 rabat 8 %

Plan miasta Wenecji w skali 1:5 000.Informacja turystycznaIndeks ulic

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Szwajcaria 1:400 000. Mapa samochodowa, składana. Freytag & Berndt

… przygotowana i starannie opracowana mapa idealnie sprawdza się jako podstawowe narzędzie nawigacji podczas jazdy samochodem. Możesz jej również użyć jako uzupełnienie informacji dostarczanych przez nawigację GPS. Mapa Freytag & Berndt wyróżnia się wśród popularnych map dostępnych na rynku przede wszystkim przejrzystością i częstą aktualizacją danych. Wysoka jakość papieru i wygodne składanie sprawiają, …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Wenecja 1:5 000. Mapa / Plan miasta. Freytag & Berndt

… się od lat. Tradycje wydawnicze Freytag & Berndt sięgają 1770 roku – od tego czasu bogactwo wiedzy i doświadczenia jest nieustannie uzupełniane o najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie aktualizacji danych i sposobów nanoszenia ich w taki sposób, żeby plan nie tylko był użyteczny, ale także estetyczny. Plany miast wydawnictwa Freytag & Berndt wyróżniają się na tle konkurencji wyjątkową przejrzystością …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Wenecja plan miasta 1:5 000

Plan miasta Wenecji w skali 1:5 000.Informacja turystycznaIndeks ulic

Dostępność sprawdź w sklepie →

Informacje o produkcie

ISBN9783707912678
Rok wydania2010
WydawnictwoFreytag&berndt

Plany miast Freytag & Berndt to ponad sto najbardziej fascynujących miast świata zgromadzonych w jedynej tak szerokiej ofercie. Najliczniej reprezentowane są metropolie europejskie, w których austriackie wydawnictwo specjalizuje się od lat.

Tradycje wydawnicze Freytag & Berndt sięgają 1770 roku – od tego czasu bogactwo wiedzy i doświadczenia jest nieustannie uzupełniane o najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie aktualizacji danych i sposobów nanoszenia ich w taki sposób, żeby plan nie tylko był użyteczny, ale także estetyczny.

Plany miast wydawnictwa Freytag & Berndt wyróżniają się na tle konkurencji wyjątkową przejrzystością i intuicyjną wręcz czytelnością. Kupując plan z naszej z oferty, masz pewność, że zaopatrujesz się w pozycję aktualizowaną z ponadprzeciętną częstotliwością – między innymi dzięki stałej wieloletniej współpracy z urzędami miejskimi.

Plany miast Freytag & Berndt zawierają mnóstwo cennych informacji na temat zabytków, atrakcji turystycznych i miejsc rozrywki. Oto kwintesencja metropolii – użyteczna bez względu na kąt, pod którym zechcesz jej się przyjrzeć!

Kto kupuje, nie błądzi!

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też