Menu

Włochy północne Travelbook (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328300880 
  • Oprawa miękka 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 264 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Niezliczone zabytki wszystkich epok
popularne galerie i perfekcyjne muzea
Lazurowe morze, klify i plaże
Alpejskie szczyty, jeziora i miasteczka
Włoska kuchnia i wspaniałe wina

Włochy północne olśniewają bogactwem zabytków i rozmaitością krajobrazów. Łagodne wzgórza Toskanii, malownicze plaże genueńskiego wybrzeża, ośnieżone alpejskie szczyty, a może błękitna laguna Wenecji? Trudno zdecydować, który zakątek kraju jest spektakularniejszy. Jeszcze trudniej byłoby wybrać najciekawsze budowle, rzeźby czy obrazy, lepiej więc pozwolić sobie na zachwyt błyskotliwem włoskich pejzaży i miast, niespiesznie podziwiać działa sztuki, cieszyć się aromatem espresso i chłonąć atmosferę tego niezwykłego kraju.

Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Wynajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne ułatwią zaplanowanie podróży. Przewodnik uzupełniają czytelne mapy, starannie dostosowane zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z użytecznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną powoduje, że Travelbook to najlepszy dobór dla atrakcyjnych świata.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.