Menu

Work-life balance. Jak osiągnąć równowagę w pracy i w życiu (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328314276 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Beata Rzepka 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 144 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Życie pod kontrolą
Kiedyś... Kiedyś wszystko było prostsze. Człowiek wstawał rano, udawał się do zakładu pracy, odbijał kartę, robił swoje, a po ośmiu godzinach wychodził z roboty i wracał do domu. Może nie najwyższa, ale stała pensja wpływała co miesiąc na konto. Jechało się na trzytygodniowy urlop i nie myślało o pracy. Tym bardziej, iż nie było laptopów, tabletów i smartfonów smyczy, które sprawiają, iż dziś możemy być aktywni zawodowo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Ręka w górę, kto chciałby tak żyć? Chętnych brak.
No właśnie... Paradoks dzisiejszego świata polega na tym, że pracujemy więcej i więcej, tęskniąc do wolnego czasu, którego i tak nie potrafimy wykorzystać. Bez odgórnie narzuconych reguł balansu miotamy się pomiędzy tym, co zawodowe, i tym, co prywatne. Niejednokrotnie zapominamy także o naszym własnym JA, które przecież wymaga uwagi. To wszystko ma odzwierciedlenie w naszych relacjach społecznych.
Skoro nie istnieją uniwersalne reguły work-life balance, trzeba je sobie indywidualnie wypracować!
Zaczniemy od zdefiniowania tego, czym jest życiowa równowaga. Potem zastanowimy się, co solidnie oznacza ona dla Ciebie. A w końcu postaramy się ją wypracować mimo przeszkadzaczy, stresu i wypalenia zawodowego. Tak, żeby Twoje życie wreszcie zaczęło być naprawdę Twoje, a nie szefa, dziecka czy pękającej w szwach skrzynki mailowej.


Autorzy: Beata Rzepka
Data premiery: 2016-02-18
EAN: 9788328314276
Format: 14x21 cm
liczba stron: 120
ISBN: 9788328314276
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2016
Wydawnictwo: One Press / Helion

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.