Moje konto
  • Zakynthos mapa 1:50 000 Freytag & Berndt [opr. twarda] Zakynthos mapa 1:50 000 Freytag & Berndt [opr. twarda]
  • Zakynthos mapa 1:50 000 Freytag & Berndt [opr. twarda] Zakynthos mapa 1:50 000 Freytag & Berndt [opr. twarda]

Zakynthos mapa 1:50 000 Freytag & Berndt [opr. twarda]

2 oferty z 2 sklepów

ISBN 9783850848664Autor praca zbiorowaOprawa twardaRok wydania 2011 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Zakynthos mapa 1:50 000 Freytag & Berndt

… i starannie opracowana mapa idealnie sprawdza się jako podstawowe narzędzie nawigacji podczas jazdy samochodem. Możesz jej również użyć jako uzupełnienie informacji dostarczanych przez nawigację GPS. Mapa Freytag & Berndt wyróżnia się wśród popularnych map dostępnych na rynku przede wszystkim przejrzystością i częstą aktualizacją danych. Wysoka jakość papieru i wygodne składanie …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ISBN9783850848664
Autorpraca zbiorowa
Oprawatwarda
Rok wydania2011

Mapa samochodowa Freytag & Berndt to świetny towarzysz wyjazdów zarówno dla tych, którzy wybierają się na urlop wraz z biurem podróży, jak i dla wojażujących na własną rękę. Dzięki niej bez wpadek zaplanujesz wakacje i udany pobyt na miejscu.

Inteligentnie przygotowana i starannie opracowana mapa idealnie sprawdza się jako podstawowe narzędzie nawigacji podczas jazdy samochodem. Możesz jej również użyć jako uzupełnienie informacji dostarczanych przez nawigację GPS.

Mapa Freytag & Berndt wyróżnia się wśród popularnych map dostępnych na rynku przede wszystkim przejrzystością i częstą aktualizacją danych. Wysoka jakość papieru i wygodne składanie sprawiają, że korzystanie z niej jest prawdziwą przyjemnością.

Mapa Freytag & Berndt to austriacka precyzja danych, przyjazna grafika i wysoka jakość o tradycji sięgającej 1770 roku. Myślisz, że świat ma tylko cztery strony? Oferta map samochodowych Freytag & Berndt to prawie 1000 kierunków zwiedzania na wszystkich kontynentach!

Kto kupuje, nie błądzi!

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.