Moje konto
  • Zrobię To Sam Prace Plastyczne Dla 6-Latków Zrobię To Sam Prace Plastyczne Dla 6-Latków

Zrobię To Sam Prace Plastyczne Dla 6-Latków

2 oferty z 2 sklepów

Producent MAC Edukacja WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Zrobię to sam-prace plastyczne dla 6-latków

… i Zbiór ciekawych i zróżnicowanych prac plastycznych o tematyce związanej z porami roku oraz ważnymi dla przedszkolaka wydarzeniami z jego życia. Zaletą jest wzrastający stopień trudności wykonania prac, co nie powoduje u dzieci znudzenia. Sprzyjają one doskonaleniu koordynacji wzrokowo-ruchowej i sprawności manualnej. Dziecko wykonuje różnorodne czynności: malowanie, wycinanie, składanie, łączenie …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentMAC Edukacja

Zbiór ciekawych i zróżnicowanych prac plastycznych o tematyce związanej z porami roku oraz ważnymi dla przedszkolaka wydarzeniami z jego życia. Zaletą jest wzrastający stopień trudności wykonania prac, co nie powoduje u dzieci znudzenia.

Sprzyjają one doskonaleniu koordynacji wzrokowo-ruchowej i Zbiór ciekawych i zróżnicowanych prac plastycznych o tematyce związanej z porami roku oraz ważnymi dla przedszkolaka wydarzeniami z jego życia.

Zaletą jest wzrastający stopień trudności wykonania prac, co nie powoduje u dzieci znudzenia. Sprzyjają one doskonaleniu koordynacji wzrokowo-ruchowej i sprawności manualnej. Dziecko wykonuje różnorodne czynności: malowanie, wycinanie, składanie, łączenie elementów.

Prace mogą być również wykonywane w domu, z pomocą rodziców

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też