Moje konto  ▾

Kubki Sagrado ×

Kubek z łyżeczką Santai serca|escape_attr

Kubek z łyżeczką Santai serca

Producent Sagrado SZCZEGÓŁY →

21

Przejdź do sklepu ▸
StylowaZastawa.pl

Kubek Drakula|escape_attr

Kubek Drakula

Producent Sagrado SZCZEGÓŁY →

27

Przejdź do sklepu ▸
StylowaZastawa.pl

Kubek Santai serca 04|escape_attr

Kubek Santai serca 04

Producent Sagrado SZCZEGÓŁY →

19

Przejdź do sklepu ▸
StylowaZastawa.pl

Kubek z nóżkami i przykrywką SAGRADO mix|escape_attr

Kubek z nóżkami i przykrywką SAGRADO mix

Producent Sagrado SZCZEGÓŁY →

27

Przejdź do sklepu ▸
StylowaZastawa.pl

O kategorii Kubki

Poręczne, trwałe, a przy tym estetyczne kubki to najłatwiejszy sposób na picie napojów. Wyjątkowe kubki produkuje firma Koziol z Niemiec. Łączy ona funkcjonalność nowoczesnych materiałów i wzornictwa z bogatą kolorystyką. Nadają się one do różnych orzeźwiających napojów i są bezpieczne dla dzieci, gdyż się nie tłuką. Zapewne z myślą o maluchach powstały także porcelanowe kubki Ter Steege z wizerunkami zwierząt. A całą serię bohaterów popularnych filmów animowanych posiada firma Churchill.

Tradycję z nowoczesnością godzia kubki Guzzini. Jej porcelanowe kubki są zwykle zdobione tylko przez intensywnie kolorowe uszko. Niecodzienne motyw malarskie autorstwa Alfonsa Muchy czy Gustava Klimta znajdziemy na produktach marki Goebel. Wielkimi artystami inspirują się także Carmani i Fusaichi Pegasus. Oryginalnie dekorowana jest również oferta na kubki Srebropol. Z kolei zabawne, malowane sceny można znaleźć u Maxwell&Williams z Australii. Nawet słynąca z wyjątkowo czystych estetycznie projektów firma BergHoff pozwala sobie na poczucie humoru. Na niektórych swoich produktach umieściła wizerunek samego Barta Simpsona ze słynnej kreskówki.

Nowoczesne produkty termiczne Aladdin i Sagaform pozwalają cieszyć się ciepłą kawą także na pikniku czy w stojącym w korku samochodzie. Na wynos przygotowane są też kubki Konitz z przykrywką w komplecie. O tym, że ciepło może być czasem niepożądane, pamięta z kolei firma Menu. Jej kubki, choć wykonane z porcelany, chronią dłonie przed poparzeniem od gorącego napoju, dzięki innowacyjnemu wykończeniu. Niezwykłą pomysłowością cechuje się także Bodum. Opracowany przez tą firmę kubek może posłużyć nawet do zaparzenia prawdziwej kawy.

Sprawdź też poprzednienastępne