Moje konto
  • Amica AMM20BIM Amica AMM20BIM

Amica AMM20BIM

0 ofert z 0 sklepów

Producent Amica Sterowanie mechaniczne Pojemność 20 l Wysokość 38.5 cm Szerokość 38.5 cm Głębokość 34 cm Moc 1000 W Średnica talerza obrotowego 24.5 cm Grill tak Kierunek otwierania w lewo WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Amica

Popularne produkty z kategorii Kuchenki mikrofalowe do zabudowy innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAmica
Sterowaniemechaniczne
Pojemność20 l
Wysokość38.5 cm
Szerokość38.5 cm
Głębokość34 cm
Moc1000 W
Średnica talerza obrotowego24.5 cm
Grilltak
Kierunek otwieraniaw lewo

Dzięki kuchence Amica AMM20BIM, możesz szybko i łatwo przygotować ciepły posiłek.

Parametry

Kuchenka dysponuje pojemnością 20 l, dzięki czemu pozwala na przygotowanie nawet sporej wielkości posiłków czy produktów. Moc kuchenki to 1000 W. Urządzenie ma 38.5 cm wysokości oraz 38.5 cm szerokości. Urządzenie jest głębokie na 34 cm. Próżne urządzenie waży 20 kg.

Funkcje

Wysoka moc, pozwala na wygodne i szybkie przygotowanie wszelkich produktów spożywczych. Dzięki temu szybko przygotujesz wszelkie artykuły spożywcze oraz praktycznie wszystkie gotowe, mrożone dania. Rozmrażanie - to jedna z największych wygód kuchenek mikrofalowych. Dzięki tej funkcji, możemy szybko i bezstresowo rozmrozić nawet skostniałe produkty, których np. zapomnieliśmy wyjąć na czas z zamrażarki. Dzięki temu, możemy znacząco przyspieszyć proces gotowania potraw. Dzięki opcji zabudowania mikrofalówki, można ją łatwo zaaranżować wraz z innymi meblami w spójnej i estetycznej zabudowie kuchennej. Model ten dysponuje opcją grilla. Urządzenie pozwala przygotować w ten sposób doskonałe mięso.

Eksploatacja

Zastosowany w kuchence timer oraz sygnał dźwiękowy pozwala na dokładne określenie czasu podgrzewania posiłku. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że Twoje jedzenie się przypali. Cenne minuty zaoszczędzone na czekaniu, możesz spożytkować na przygotowaniu się do wyjścia itd. Tak więc zakup kuchenki mikrofalowej AMM20BIM, to rozsądny wybór dla wszystkich zapracowanych i zabieganych.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też