Moje konto  ▾

Samsung ME732KS

Producent SamsungIlość poziomów mocy 6Pojemność 20 lWysokość 27.5 cmSzerokość 48.9 cmGłębokość 32 cmSterowanie elektroniczneGrill nieKierunek otwierania w lewoWyświetlacz elektroniczny takZegar czasu rzeczywistego tak WIĘCEJ INFORMACJI ↓

12 ofert z 11 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Ilość poziomów mocy6
Pojemność20 l
Wysokość27.5 cm
Szerokość48.9 cm
Głębokość32 cm
Sterowanieelektroniczne
Grillnie
Kierunek otwieraniaw lewo
Wyświetlacz elektronicznytak
Zegar czasu rzeczywistegotak

Zaoszczędź nieco czasu w ciągu dnia, dzięki urządzeniu Samsung ME732KS.

Parametry

Duża pojemność urządzenia, sięgająca l, pozwala na przygotowywanie nawet sporej wielkości artykułów spożywczych. Dzięki stosunkowo niewielkim wymiarom urządzenia, możemy ją ustawić w wygodnym miejscu w większości, nawet małych kuchni. Konkretne wymiary to: x cm. Głębokość sięga cm. Całość waży 11.5 kg. Rozmrażanie - to jedna z największych wygód kuchenek mikrofalowych. Dzięki tej funkcji, możemy szybko i bezstresowo rozmrozić nawet skostniałe produkty, których np. zapomnieliśmy wyjąć na czas z zamrażarki. Dzięki temu, możemy znacząco przyspieszyć proces gotowania dań. Czytelny wyświetlacz, pomoże Ci w kontroli nad czasem pieczenia oraz poinformuje, która jest w danej chwili godzina.

Eksploatacja

Urządzenie ME732KS zdaje się być nieodzowne w codziennej eksploatacji. Mikrofalówka posiada funkcje takie jak szybkie podgrzewanie czy rozmrażanie. Dzięki temu pozwoli Ci np. przygotować mięso prosto z zamrażalnika czy szybko podgrzać gotowe danie lub zupę. Zastosowany w urządzeniu timer pozwala na dokładne ustawienie czasu pracy, a wyraźny sygnał dźwiękowy poinformuje, kiedy danie będzie gotowe do spożycia. Kuchenka mikrofalowa Samsung ME732KS, to więc doskonałe rozwiązanie dla osób, które narzekają na brak czasu. Jest też wyjściem dla tych, którzy nie lubią długo czekać na gorący posiłek w ciągu dnia.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.