Manu

Miele M 6160

Cechy produktu

  • Producent Miele 

Opis

Przygotuj sobie ciepły i pożywny posiłek z nową kuchenka marki Miele.

Parametry

M 6160 waży 14 kg.

Funkcje

Duża moc urządzenia, pozwala na szybkie i sprawne podgrzanie wielu produktów i gotowych dań. Rozmrażanie - to jedna z największych wygód kuchenek mikrofalowych. Dzięki tej funkcji, możemy szybko i bezstresowo rozmrozić nawet skostniałe produkty, których np. zapomnieliśmy wyjąć na czas z zamrażarki. Dzięki temu, możemy znacząco przyspieszyć proces gotowania dań. Ten sprzęt można w pełni ulokować w zabudowie kuchennej.

Eksploatacja

Wygoda, funkcjonalność i prostota użytkowania czyni z kuchenki M 6160, istotne urządzenie w kuchni. Dzięki trybom pracy, takim jak rozmrażanie czy szybkie podgrzewanie, możesz łatwo przygotować gorący i sycący posiłek. Dokładny timer oraz wyraźny sygnał zakończenia pracy, pozwala na niemal idealne ustawienie czasu kuchenki oraz całego posiłki. Jeśli więc jesteś głodny, brakuje Ci czasu na długie gotowanie lub po prostu nie chcesz tracić czasu na przygotowania posiłków, kuchenka Miele M 6160, zdaje się być bardzo rozsądnym wyborem.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie