Moje konto

Amica 58GE3.33HZpMsQXx

10 ofert z 10 sklepów

Producent Amica Wysokość 85 cm Szerokość 50 cm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ELECTRO.pl

★★★★★
67479 opinii

Więcej informacji o ofercie 
Alsen.pl

★★★★★
2892 opinie

Amica 58GE3.33HZpMsQXx Kuchnia

Dostępność sprawdź w sklepie →

Więcej informacji o ofercie 

Amica 58GE 3.33HZpMsQ(Xx)

Dostępność sprawdź w sklepie →

Więcej informacji o ofercie 
Media Expert

★★★★★
1080 opinii

Kuchnia AMICA 58GE3.33HZpMsQ(Xx)

Dostępność sprawdź w sklepie →

Więcej informacji o ofercie 
NEO24.PL

★★★★★
24949 opinii

AMICA 58GE3.33HZpMsQ(Xx) - NATYCHMIASTOWA DARMOWA DOSTAWA

Dostępność sprawdź w sklepie →

Więcej informacji o ofercie 

Amica 58GE3.33HZpMsQ(Xx)

Dostępny od ręki  ✓

Więcej informacji o ofercie 
Satysfakcja

★★★★★
1244 opinie

Amica Linia 500 58GE3.33HZpMsQ(Xx) inox

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Więcej informacji o ofercie 

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAmica
Wysokość85 cm
Szerokość50 cm

Szukasz nowej kuchenki gazowo-elektrycznej? Podstawą jest dobry sprzęt. To dzięki niemu korzystanie będzie prostsze i przyjemniejsze. Poznaj specyfikację kuchenki Amica 58GE3.33HZpMsQXx, czyli klasycznej i sprawdzonej, gazowo-elektrycznej konstrukcji.

Gaz i prąd w jednym

Kuchenka ta zbudowana jest z płyty grzejnej, posiadającej przeważnie 4 palniki oraz z piekarnika elektrycznego. Ruszt płyty, na którym stawiamy garnki i patelnie może być żeliwny, ze stali, bądź emaliowany. Żeliwny jest cięższy i bardziej wytrzymały, ale jednocześnie droższy. Przed zakupem zwróć uwagę czy jest on jedno czy dwuczęściowy. Mniejsze elementy łatwiej jest czyścić. Poza tym, płyty mogą być emaliowane ze stali nierdzewnej (jest to najtańsza opcja), ceramiczne lub szklane. Rodzaj tworzywa nie ma większego wpływu na użytkowanie, jednak te emaliowane mogą być mniej trwałe.

Specyfikacja i użytkowanie

Kuchenki gazowo-elektryczne posiadają piekarniki wyposażone w wiele przydatnych funkcji obróbki termicznej. Może to być grzanie od dołu, od góry, grill, turbogrill, opiekanie i wiele innych. Użyteczna może być tez termosonda, która umożliwi Ci sprawdzenie temperatury wewnątrz pieczonej potrawy. Piekarnik znajdujący się w kuchence może mieć palnik zamontowany w dolnej lub górnej jego części. Dobrze, gdy występuje w piekarniku termoobieg, co sprawi, że gorące powietrze będzie równomiernie rozprzestrzeniane po całym wnętrzu urządzenia. Półki siatkowe oraz blachy mogą być umieszczone na prowadnicach drabinkowych, czyli wyżłobieniach w ścianach piekarnika bądź na prowadnicach teleskopowych lub wózkach. Te drugie jednak ze względu na swoją konstrukcję, mogą utrudniać czyszczenie. Niezależnie od tego, jaki typ sterowania znajduje się w danym modelu, warto, aby kuchenka wyposażona była w zapalarkę gazu. Istotnie ułatwi to włączanie urządzenia. Sterowanie kuchenek gazowych może odbywać się za pomocą pokręteł. Bardziej zaawansowane modele mogą posiadać sterowanie elektroniczne wraz z wbudowanym ekranem. Przeszklone drzwiczki oraz oświetlane wnętrze piekarnika, znacznie ułatwi Ci sprawdzanie stanu przygotowywanej potrawy.

Podsumowanie

Wybierając kuchenkę gazowo-elektryczną do swojej kuchni, przede wszystkim wybierz dla niej odpowiednie miejsce oraz zwróć uwagę na funkcje jakie posiada. Nie stawiaj jej bezpośrednio blisko okna, gdyż podmuch wiatru może zdmuchnąć płomień, i chociaż urządzenia z kontrolą płomienia najpewniej odetną wtedy dopływ gazu, to jednak inspekcja gazowa może kazać przenieść kuchenkę na inne miejsce. Kuchenki z płytą gazową nie muszą być postrzegane jako przestarzałe rozwiązania. Nowe modele mogą posiadać wiele funkcji podobnych do nowoczesnych płyt elektrycznych, a są dużo tańsze, zarówno jeśli chodzi o koszt samego sprzętu, jak i późniejszej eksploatacji. Kuchenka Amica 58GE3.33HZpMsQXx idealnie sprawdzi się w Twojej kuchni i uprzyjemni Ci codzienne gotowanie.

Sprawdź też