Moje konto  ▾

Kuchnie elektryczne Beko ×

Beko CSM 57300G|escape_attr

Beko CSM 57300G

Producent Beko

… jest oszczędniejsze. Wybierając kuchenkę elektryczną, zwróć uwagę na pola grzejne. Przeważnie są 4. Mogą one przyjmować standardowe kształty (np. owalne) bądź takie, które dopasowane są do określonych naczyń, np. brytfanny. W niektórych modelach zastosowano podwójne lub potrójne pola, czyli 2 albo 3 okręgi, na których można stawiać garnki o różnych średnicach. Piekarnik … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 64 zł

od 1099

Porównaj ceny
w 2 sklepach

Beko css 5700g

Producent Beko

… Wybierając kuchenkę elektryczną, zwróć uwagę na pola grzejne. Przeważnie są cztery. Mogą one przyjmować standardowe kształty (np. owalne) bądź takie, które dopasowane są do określonych naczyń, np. brytfanny. W niektórych modelach zastosowano podwójne lub potrójne pola, czyli 2 albo 3 okręgi, na których można stawiać garnki o różnych średnicach. Piekarnik w kuchenkach elektrycznych … SZCZEGÓŁY →

926

Przejdź do sklepu ▸
NEO24.PL

O kategorii Kuchnie elektryczne

Kuchnie elektryczne są obecnie wykorzystywane w wielu domostwach. To nieodzowny element wyposażenia każdej kuchni, w której nie wykorzystuje się gazu, bądź też innych możliwości podgrzewania, gotowania dań. Każdy, kto chce znaleźć produkty spełniające najbardziej wyśrubowane normy odnośnie zużycia energii, wykonania, estetyki, a także dbałości o szczegóły powinien dokładnie przejrzeć naszą kategorię „Kuchnie elektryczne”.

Prezentujemy akcesoria kuchenne najbardziej znanych producentów z całego świata. To tu znajdziesz kuchnie elektryczne Amica, Mastercook, Hendi, Beko, Lozamed, czy Electrolux. Wszystkie produkty dokładnie opisane, zobrazowane, a w dodatku porównane pod kątem technicznym i oczywiście cenowym.

Jeśli szukasz ciekawego akcesorium do swej kuchni, weź pod uwagę kuchnię Amica 601CE3. Model ten został wykonany w najlepszym standardzie z dużą dbałością o wykończenie i oczywiście praktyczność. Na pewno wszystkich zainteresowanych gotowaniem zainteresuje fakt, że produkt znajduje się w klasie energetycznej A+. Artykuł ten został wyposażony w różnorodne dodatkowe funkcje, z którymi gotowanie, pieczenie, smażenie, staje się dziecinnie proste. W piekarniku znajduje się rożen obrotowy. Z nim możesz opiec najbardziej nietypowe kawałki mięsa. Z pewnością zainteresuje cię fakt, iż produkt ten bardzo łatwo się czyści, szybko nagrzewa i oczywiście posiada termoobieg.

Innym, godnym uwagi przykładem akcesorium z kategorii „Kuchnie elektryczne” kuchnie Mastercook. Model KC 2467DYN posiada dwa pola ceramiczne i dwa poszerzane. Płyta jest w kolorze czarnym, toteż nie będzie na niej widać różnych zabrudzeń. Dodatkowo posiada jedną półkę siatkową i dwie półki blaszane, które mieszczą się w piekarniku. Pojemność samego piekarnika to 55 litrów. Produkt także posiada różne ciekawe funkcje, jak rozmrażanie, termoobieg, czy też grill (opiekacz). Kupuj tylko najlepsze i sprawdzone produkty oferowane przez znanych producentów, by mieć pewność, iż posłużą ci na dłużej.

Sprawdź też poprzednienastępne