Manu

First FA-5083-3

Cechy produktu

  • Producent First 
  • Ilość pól grzejnych

Opis

Szukasz sprzętu, który będzie nadawał się do podgrzewania i gotowania potraw w domku letniskowym czy kempingu? A może Twoja praca wiąże się z częstymi i długimi podróżami samochodem ciężarowym? Wybierz płytę wolnostojącą. Szczególną uwagę zwróć na model FA-5083-3 firmy First. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i funkcjonalności sprawdzi się w każdym miejscu.

Właściwości

Płyty wolnostojące to sprzęt idealnych dla kierowców ciężarówek czy osób posiadających ogródki działkowe z niewielkim domkiem. Są one mobilnymi, zajmującymi niewiele miejsca odpowiednikami stacjonarnych płyt grzejnych, np. gazowych czy indykcyjnych. Posiadają też podobne do nich funkcje. Na rynku występują trzy typy płyt wolnostojących: elektryczne, gazowe i indukcyjne. Pierwszy rodzaj - elektryczne, wyposażone są w zazwyczaj 1-2 pola grzejne, a nagrzewają się one za pomocą grzałki. Sterowanie płyt elektrycznych odbywa się za pomocą pokręteł z termostatem. Użyteczna jest lampka kontrolna, pokazująca czy urządzenie jest w trakcie pracy. Nowocześniejsze modele płyt elektrycznych mają różne dodatkowe zabezpieczenia, np. przed przegrzaniem. Płyty gazowe wolnostojące działają tak samo jak ich montowane na stałe odpowiedniki. Mogą posiadać 1-4 palników oraz sterowane są mechanicznie - za pomocą pokręteł. Działanie wolnostojących płyt indukcyjnych odbywa się za pomocą indukcji magnetycznej. Pod powierzchnią płyty tworzy się pole magnetyczne, które sprawia, że nie nagrzewa się samo pole grzejne, a jedynie dno naczynia (ferromagnetycznego), stojącego na nim. Są one najbardziej nowoczesne ze wszystkich. Mogą posiadać wiele użytecznych funkcji, takich jak timer, wyświetlacz LCD, kilka stopni regulacji mocy czy funkcję automatycznego wyłączenia po odstawieniu naczynia.

Podsumowanie

Osoby często podróżujące, posiadające działki czy domki letniskowe, powinny zaopatrzyć się w płytę wolnostojącą. Są one praktyczne i niewielkie, przez co nadadzą się do nawet ciasnych pomieszczeń. To także doskonały sposób na gotowanie dla kierowców ciężarówek. Dzięki temu urządzeniu łatwo i szybko można przygotować posiłek. Z płytą wolnostojącą First FA-5083-3 przygotujesz smaczny posiłek w każdym miejscu. Przyjrzyj się ofertom sklepów i wybierz najlepszą.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie